Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom a drogokkal azonosí...

A családom a drogokkal azonosítja az antidepresszánsokat, folyton azt kell hallgatni, hogy ez rosszabb mint a drog, hogy lehet ezt szedni. Hogyan hárítsam az ilyen beszólásokat?

Figyelt kérdés

Már bánom,hogy elmondtam nekik. Úgy tesznek, mintha szélsőséges dolog lenne ilyet szedni.

Nekem egyébként hatnak, nem érzek semmi olyat, hogy ráfüggenék vagy hogy egyre több kell belőle.



febr. 27. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
88%

Ostobák. Egyik füleden be, a másikon ki.

Majd ha fáj a feje, lába valamelyiknek, visszamondhatod, hogy a fájdalomcsillapító milyen vacak, jobb lesz neki nélküle.

febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
21%

Azért írja fel orvos, hogy ne össze-vissza szedd.



Ez a különbség csak egyébként.


Hogy valaki a körmödre néz, és nem nyakló nélkül szeded.


Mondd meg nekik, hogy bízol az orvosban.

febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
96%

Az én anyósom meg codeine tartalmú gyógyszert szed. Ez ópium származék. Na akkor mi van? Teljesen normálisan él, nincs beállva.



Az illegális drogok nem valami misztikus külön kategória, az egészségügy is használja ugyanezeket.



Azért kapod vényre, hogy ne adagold túl, és ne élj vele vissza.

febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
18%
Aki antidepresszánst szed, mennyire boldog tőle? Őszintén kérdezem. Én nem szedek semmiféle nyugtatót, meg hasonlót, mert van egy olyan elméletem, hogy ezek a gyógyszerek a negatív érzelmekkel együtt kiiktatják a boldogságot is. Nincs többé félelem, szorongás, de nincs többé extázis, libabőrös élvezetek sem. Ez tényleg így van, vagy csak az én elméletem látatlanban?
febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
14%
Nem szabad ilyeneket szedni.
febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van a családodnak, mondom ezt pszichológiát végezve, de tanultam pszichiatriat is. Mondjuk azt, hogy súlyos mellékhatasai lehetnek, egyikuk az ongyilkossag
febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%

6. Legalább azt ne írtad volna, hogy végeztél pszichológiát és tanultál pszichiátriát. Akkor tudnod kéne azt is, hogy nem mindenki ugyanazért szedi a gyógyszert. És nem váltja ki mindenkiből ugyanazt. Most mi van, ha a kérdezőnek pont szüksége van rá, és pont nincs komoly mellékhatása, te meg le akarod beszélni róla? Pszichológusként ennyi fogalmad lehetne azért, hogy az emberek különbözőek. És az ilyen pszichológusok kérnek el óránként több tízezer forintot, és nem is értenek hozzá...

Nem is ismered a kérdezőt, sem a családját! Semmit nem tudsz róluk! Hogy állíthatsz így tényként bármit is arról, kiknek van igaza??? Mindezt pszichológiát végzettként???

febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
78%
7-es voltam, 4-es, neked is reagálok. Elméleteket gyártani fura dolog. Nem tudom, tisztában vagy-e például azzal, hogyan hat a gyógyszer. Én régen szedtem antidepit, és nekem jót tett, és pont azt tapasztaltam, hogy a pozitív érzések is visszajöttek. És nem lettem függő. Most akkor mi van? Lehet, másokra máshogy hat a gyógyszer. Te eldöntötted a te elméleted szerint, terád hogyan hat. Jogod van hozzá, és nem kell szedned, ha nem akarod, de ez az elmélet nem tudom, min alapszik.
febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
15%

Ezek drogok. Kész, pont, és lepontozhattok is, senkit nem érdekel. Ezek drogok.


Nézzétek meg, hogy az USÁban pl. miket adnak. Aztán még csodálkozunk?


Üdv, egy ex altatófüggő.

febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%

9. Csak mert neked nem jött be a gyógyszer, senki másnak nem segíthet még véletlen sem. Érdekes megközelítés.


Kérdező, a szüleid nem értenek hozzá. Nem ismernek téged sem, hogyan hat rád a gyógyszer. Ők persze ezt nem látják be, mert csak nekik lehet igazuk, úgy gondolják, ahogy a 9-es válaszoló is.

febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!