Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves anyukák igaza van az...

Kedves anyukák igaza van az előadónak a videóban az anyasággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 11. 02:13
 1/7 Darius- ***** válasza:
82%

Ugyan már kérlek. Ez szórakoztató jellegű videó egy szenny portálon. A legalja. Egy nagy okadek az egész azzal együtt , aki énekeli, így számomra nem tud hiteles lenni.

Én nem játék babát neveltem fel egyedül, hanem igazit férfiként. Annyira nem volt szörnyű. Be kell tartani az előírásokat. Beszélni még nem tudnak kezdetben, de nem nehéz kitalálni mit akarnak és mi a gond

márc. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem valós problémák ihlették ezt a borzalmat, de az anyaság kisebb oldala ilyen, a pozitív oldal pedig teljesen kimaradt a videóból.
márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Szórakoztató a videó, kritikus, sarkítja a témát, de sok igazság van benne. Ami tipikus, hogy a gyerekek az anya témája, az apa sehol sincs képben, mert ö "dolgozik", az anya meg ugye lustálkodik meg játszik a gyerekekkel.

Négy gyereket neveltem fel, és annyiban ugaz a videó, hogy a napok nagyobb fele ilyesmivel telik, viszont a többi az, ami miatt pozitívnak tartottam a gyerekvállallást, amikor együtt játszunk, kátom, hogy fejlödnek, aranyosak.


Egyébként ezen az oldalon is rengeteg anya van, aki kb ugyanerröl ír, tényleg napi 24 órás elfoglaltság, és kezdetben tényleg nemalvás és stressz az idö nagy része

márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, kérdező nem unod még?
márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem
márc. 11. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így élem meg. Tudom, hogy a csok, a babaváró és "a szültél ma már?" propaganda miatt egyre többen támadják az anyagágot, én is kaptam megjegyzéseket, de a legtöbb nőnek nem ekkora szopás. Na jó, néha az, de valamit valamiért.
márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez tipikusan olyan videó, amivel tudnék azonosulni a nehezebb napokon. Szerencsére már mindhárom gyerekem legalább kiskamasz, így mások az agybajok, de a napi rutin sokkal könnyebb.
márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!