Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úton van a kisfiam de anyukám...

Úton van a kisfiam de anyukám ki jelentette hogy ő nem fogja szeretni, ő neki ez még túl hamar van. Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
56 éves én 24. Nagyon megbántott ezekkel a szavakkal. Nem a nyakára szülök pedig. Ezek szerint ha meglátja az unokát nem fog belőle semmilyen érzést kiváltani?
márc. 15. 07:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%
? Az anyósom apósom kb 18 km-re lakik tőlünk, a lányuktól meg a szomszéd utcában. Mindkettőnknek vannak gyerekeik. A kedves nagyszülőket azon kívül, hogy milyen autójuk van és hova menjenek nyaralni, semmi más nem érdekli. Egy évben egyszer karácsony délután találkozunk 2 órára kb és ennyi. Semmi nem történik, ilyen is van. Lefosom én is meg sógornőmék is.
márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%
neked semmi dolgod vele. ismerek ilyen anyát neki is tul korai volt 52 ėvesen a nagymamaság, mire ő megért a nagymamasågra az unokåi már nagyok lettek .
márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
#19 Azt nem ő dönti el, meddig nem keresi az anyját...
márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kamu.
márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
56%
33: mert? Bárkire csak úgy rátörünk, kéretlenül?
márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
80%

Hát pedig igaza van, ha ennyire függsz tőle érzelmileg, akkor hogyan akarnál egy másik emberről gondoskodni?

Az idő meg vagy megoldja, vagy nem. Nem tudod és nem is kell rákényszeríteni. Ha érdekli majd agyerek akkor keres, ha nem, akkor nem, és úgy is lesz a legjobb

márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!