Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom anyára?

Jogosan haragszom anyára?

Figyelt kérdés
Már baba koromba szétmentek viszont anya nem akarta engedni, hogy apa elvigyen vagy sokszor hogy lásson, mert nagyon hatagudott rá, amiért elhagyta anno. Viszont már egy ideje újra találkozok apával stb és ezen anya kiakadt. De most hétvégén nálunk aludt apa vagyis anyával. Nem értem ezt a helyzetet és nagyon haragszom rájuk mert előttem utálják egymást de lehet titokban meg lefekszenek egymással.
márc. 18. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
:-/ Érdekes ha így van, és akkor igen.
márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Ja, megfosztotta a gyerekét az apjától, csak mert az apa elhagyta a nejét. Gondolom a sértődöttség a gyerektartás összegére nem vonatkozott.

Én inkább azért haragudneék rá, hogy tiltotta tőlem az apámat és csak felnőttként tarthattam vele a kapcsolatot. Gusztustalan egy nő az anyád.

márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

2-es, az a férfi aki akarja tartani a gyerekével a kapcsolatot, az fogja.


Minden más kifogás.

márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy még egy ilyen helyzetben is a férfi a hibás. Mintha nem tudnánk, hogy egy per során is a nőnek ítélik a gyereket, ha lerongyolódva kiprésel magából 3 és fél könnycseppet érzelmi bántalmazást rebegve reszkető hanggal. Ha még papírt is szerez erről kész van a dolog, esélye sincs az apának látni a gyerekét. És igen, bármilyen igazolást tudsz MO-n szerezni, én is voltam otthon ínszalaggyulladással, pedig csak munkaundorom volt.

Polírozhatot ezt az emberi szemét nőt, aki a kérdésben szerepel, de hogy érzelmileg befolyásolja a kisgyerekét, az apja ellen fordítja, akadályozza hogy találkozzanak az tök rendben van szerinted, mert az apa nem tett eleget és minden más kifogás. Amúgy a kérdésből egyértelműen kiderül, hogy az apja igenis foglalkozni akart vele csak az idióta anyja ott tett keresztbe ahol tudott, mert egy hulladèk nő. Le lehet pontozni

márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

4-es, igen, a férfi a hibás, pontosan. Miért, a gyerek?


Engem is elhagyott apám, szart a fejemre, de mindenkinek nagyon lelkesen próbálta bemesélni, hogy mi vagyunk a hibásak :D

márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfosztotta az apjától a gyereket? Ugyan már...ha apuka igényt tartott volna a kapcsolattartásra, akkor elment volna a bíróságra. Neki így volt kényelmes, utólag meg próbálja szépíteni.
márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!