Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megvan a dns teszt visszalé...

Ha megvan a dns teszt visszaléphetek még az apasági perbe?

Figyelt kérdés
Én jelentettem fel az apát, még egy éve. Most jutottunk el addig hogy meglett a 99,99%os teszt. Nekem a per után egyből lett párom akivel viszont szeretetben neveljük a kicsit akit a saját apja csak a dns teszten látott. Őszintén idióta voltam hogy mentem utána, de akkor a bosszúvágy vezérelt. Most sokkal inkább az hogy ennek a gyerekemhez ne legyen köze. Ilyenkor van még lehetőség visszalépnem? Az apa fix belemenne mivel lesz@rja a gyereket
márc. 21. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

Nincs. Ami bebizonyosodott, azt visszacsinálni nem tudod.

Nem az apján álltál bosszút, hanem a gyerekeden.

Az ostobaságod következményeit a gyerek fogja viselni.

márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nyilván ő is fenyegetett hogy feljelent meg elveszi tőlem a gyereket még akkor.. azóta benőzött és változott minden ennyi.. akkor marad majd a b terv hogy örökbefogadja párom ha már házasok leszünk.
márc. 21. 20:47
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

"...akkor marad majd a b terv hogy örökbefogadja párom ha már házasok leszünk."


Ez csak és kizárólag akkor mukodik, ha a biológia apa lemond a gyerekrol a ferjed javára


Amugy de, visszaléphetsz. Polgari per indult, te vagy a felperes, ha nem jelensz meg, megszuntetik a pert.


Off


Azert egy egy eves kapcsolat még nem nevezhető komolynak. Varni kellene még azzal az örökbefogadás gondolattal par evet.

márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Így már az apján múlik, hogy örökbe fogadhatja- e a nevelőapja. Elszúrtad.
márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
2%
Lépjetek le az országból (kb végleg), és vidd a gyereket is, akkor cseszheti!
márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

"Lépjetek le az országból (kb végleg), és vidd a gyereket is, akkor cseszheti!"


Ja. Aztan ha a jelenlegi pasi is meggondolja magat, mehet vissza, ugye?

márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

"Lépjetek le az országból (kb végleg), és vidd a gyereket is, akkor cseszheti!"


Ez nemzetközileg büntetendö, ha a biológiai apa feljelenti, a világ másik végéröl is visszahozzák, elveszik végleg az anyától és soha semmilyen kapcsolatot nem tarthat a gyerekkel többé

márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Akkor mondhat le a gyerekről, ha az "új" a nevére veszi, és fordítva.

De egy év után ez elég bátor lépés lenne.

márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy a 3-as írja, mivel polgári per zajlik, és te vagy a felperes, ha nem jelensz meg a tárgyaláson, meg is szüntetik a pert.


(Zárójelben: ha a biológiai apa feljelentést akarna tenni azért, mert netán külföldre költözöl, nem is foglalkoznak vele, ugyanis jelenleg a hivatalosan nem apja - sőt, semmilyen hozzátartozója - a gyereknek.)

márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha azt akarod, hogy ne legyen köze hozzá, a gyerektartás se kelljen tőle!
márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!