Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megvan a dns teszt visszalé...

Ha megvan a dns teszt visszaléphetek még az apasági perbe?

Figyelt kérdés
Én jelentettem fel az apát, még egy éve. Most jutottunk el addig hogy meglett a 99,99%os teszt. Nekem a per után egyből lett párom akivel viszont szeretetben neveljük a kicsit akit a saját apja csak a dns teszten látott. Őszintén idióta voltam hogy mentem utána, de akkor a bosszúvágy vezérelt. Most sokkal inkább az hogy ennek a gyerekemhez ne legyen köze. Ilyenkor van még lehetőség visszalépnem? Az apa fix belemenne mivel lesz@rja a gyereket
márc. 21. 20:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz visszalépni a perbe?
márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%

Ez az egész csak a pénz miatt van most akkor a pénze se kell?

Azt se tudod mit akarsz hisztis picsa.

márc. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül a pénz miatt jelentette fel.

Anno nálunk apuka nagyon akarta a gyereket, aztán amikor 11 hetes terhes voltam, meggondolta magát és úgy döntött, mégse kell és eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Nálunk akkora már volt apasagi nyilatkozat. Próbáltam szépen ravenni, hogy tartsa majd a kapcsolatot a gyerekkel, de xart rá. Fél éves volt a gyerekem, amikor egy legalább nézd meg a gyereked tartalmu uzenetre agresszíven, komoly fenyegetésekkel reagált. Nos, az üzenet elolvasasa utáni első dolgom az volt, hogy felhívás egy ügyvédet és időpontot foglaltam nála. Igen, úgy döntöttem akkor, hogy ha így áll hozzá, nekem se kell finomkodni. Ugyan soha nem fizette a tartasdijat és a végrehajtás se volt eredményes, azt elértem, hogy a szülői felügyeleti jogát teljes mértékben megvonták.

márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%

"Ez nemzetközileg büntetendö, ha a biológiai apa feljelenti, a világ másik végéröl is visszahozzák, elveszik végleg az anyától és soha semmilyen kapcsolatot nem tarthat a gyerekkel többé"



Max akkor, ha már van bírósági végzés az elhelyezésről / láthatási jogról...


Megnézném én azt, hogy francia polinéziából, vagy panamából hogy szednék elő egy ilyen miatt..


"Ja. Aztan ha a jelenlegi pasi is meggondolja magat, mehet vissza, ugye?"


Ennyi erővel a villamos is elütheti őket.

Van elég férfi a világon! Van miből válogatni.

márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy ha újra perelsz kérdező, akkor fix, benne van, hogy a biológiai apa sem fogja a jogait veszni hagyni, szóval fogadhatod majd láthatásra.

Ha megér ennyit a tartásdíj neked meg az új hapsid is vigyorog ehhez, hát hajrá, de az egész enyhénszólva gusztustalan.

Ennyire nem kellhet a pénze..

márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
69%

"Ez nemzetközileg büntetendö, ha a biológiai apa feljelenti, a világ másik végéröl is visszahozzák, elveszik végleg az anyától és soha semmilyen kapcsolatot nem tarthat a gyerekkel többé"


Iiiigen... Főleg olyan országokból hozzák vissza, akikkel még kiadatási egyezmény sincs. Na meg vannak olyan országok is, ahol nem létezik olyan bűncselekmény, hogy "családi állás megváltoztatása", és az ottani jog nem ismeri a "láthatás" fogalmát sem. Ja, és egy olyan ember bejelentésére hozzák vissza, akinek hivatalosan köze nincs a gyerekhez.


"soha semmilyen kapcsolatot nem tarthat a gyerekkel többé"


Ezt amúgy hogy gondolod, az időközben felnövő gyereket megbüntetik majd, ha megkeresi az anyját, és leül vele meginni egy kávét?


Nem értem, mire jó emeletes marhaságokat írni a kérdezőnek, nem a Humor kategóriában tette fel a kérdést.

márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
25%

"soha semmilyen kapcsolatot nem tarthat a gyerekkel többé"



Ezt amúgy hogy gondolod, az időközben felnövő gyereket megbüntetik majd, ha megkeresi az anyját, és leül vele meginni egy kávét?"


Nos, amennyiben megszuntetik a szülői felügyeleti jogot, elvehetik a kapcsolattartasi jogot is, így amíg a gyerek kiskorú, semmi kapcsolatot nem tarthat vele q szülő.

márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a perbe akar visszalépni hanem a perben. Mint ha el sem indította volna. Ahogy írták, ne jelenj meg, megszűnik a per.
márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Azért csak van valami felnôttebb módszer, mint hogy nem megy el. Ne raboljuk már mások idejét, akik felkészülnek, odamennek, aztán kivárják az x idôt, ami meg van határozva, míg be lehet írni, hogy ”xy nem jelent meg”. Nyilván ha per van, akkor ügyvéded is van, hívd fel, és kérdezd meg, mit kell tenni a visszalépéshez.
márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

"Azért csak van valami felnôttebb módszer, mint hogy nem megy el. Ne raboljuk már mások idejét, akik felkészülnek, odamennek, aztán kivárják az x idôt, ami meg van határozva, míg be lehet írni, hogy ”xy nem jelent meg”."



Szerintem a "magyar jogban" nincs.

De ne aggódj, mert ezek főállásba nyomják a bíró meg az ügyvédek nem miatta kelnek fel anznap.


Abba az egy óra szünetben legalább normálisan megkávéznak, megkajálnak, meg kivécézik magukat!


Aztán jöhet a következő -.-

márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!