Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megvan a dns teszt visszalé...

Ha megvan a dns teszt visszaléphetek még az apasági perbe?

Figyelt kérdés
Én jelentettem fel az apát, még egy éve. Most jutottunk el addig hogy meglett a 99,99%os teszt. Nekem a per után egyből lett párom akivel viszont szeretetben neveljük a kicsit akit a saját apja csak a dns teszten látott. Őszintén idióta voltam hogy mentem utána, de akkor a bosszúvágy vezérelt. Most sokkal inkább az hogy ennek a gyerekemhez ne legyen köze. Ilyenkor van még lehetőség visszalépnem? Az apa fix belemenne mivel lesz@rja a gyereket
márc. 21. 20:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyedben végigvinném. Oké, hogy a mostani pároddalmost minden oké, de mi lesz pár év múlva? Semmire sincs garancia. Így legalább fixen kapod majd a gyerektartást és a gyerekeknek sem kell magyaráznkodnod, ha felnő és kiderül ki a vérszerinti apja.
márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16%

21.


Valamit az ember az életben vagy elenged, vagy nem, de ez a kettősség a legrosszabb választás, és ezért nincs az a pénz ami kárpótolna!


Egész életében az örökös magyarázkodás, a vádolás, a sorrendiség felállítása.

lus ha a gyerek egy kicsit is "abstrakt" jellemű lesz, hát sosem fog kizárólag egy embernek hinni, mindíg is foglalkotatni fogja, mi lett volna ha az apjával nő fel, nem az anyjával.


Ezt egy a egybe a legjobb lezárni, és továbblépni, vagy ha nem akkor rendbe kell hozni!

Mert az egészben ott a vétlen fél, a gyerek aki semmiről sem tehet!

márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A pénzre sosem szorultunk rá, míg az apának ez “érvágás”, ő fix bármikor belemenne hogy lemondjon róla, mivel ezt hangoztatta. A tervem pedig nem az lenne hogy azonnal beleugrok egy új “apába”, nyilván később, évek múlva ha biztosabb minden. A jelenlegi párom csak bebizonyitotta hogy az apához kár ragaszkodni mert vad idegen jobban bánik a gyerekkel mint ő
márc. 22. 09:08
 24/29 A kérdező kommentje:
Azt hogy feljelentettem az én hibám tudom, de dühös voltam akkor és előtte elhittem hogy máshogy lesz a sztori, hisz sokáig előadta hogy jó apa lesz meg minden. Én vagyok a hibás tudom
márc. 22. 09:10
 25/29 anonim ***** válasza:
53%

Én majnem hasonló helyzetbe kerültem amúgy, csak ott az volt, hogy nem az enyém volt a gyerek, hanem egy külföldié, aki a hatodik hónapig nem is tudott semmiről szerintem, mivel utána jelentkezett.

Én végig kitartottam, és próbáltam úgy tenni, mintha minden rendben lenne (a negyedik hónapan vallotta be, hogy nem az enyém), de amint bejelentette a valódi apa az igényét, exem meg el akarta utasítani én elköszöntem az exemtől.


Korábban is született a gyerek egy fél hónappal emiatt, de amit megtehettem, az meg is tettem! Ez így volt helyes!


Hat éve egy szót nem beszéltem velük és nem is fogok!

márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Igazából mielőtt úgy döntöttem, hogy elköszönök az exemtől egy "válaszút" elé állítottam, de akkor még nem volt képben a valódi apa.

Nyilván enek a válaszútnak anyai szemszögből egyértelmű a döntése.

Arra kértem, hogy döntse el, hogy a megszületett gyereket otthagyja-e a kórházban és előlről kezdjük az egész kapcsolatunkat, vagy felneveli egyedül vagy a valódi apjával.


Lényegében ő meghozta a döntését a hatodik hónapban, különben honnan értesült volna a külföldi apuka az egészről.


Akció-Reakció...

márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

#26: épeszű ember nem állít ilyen döntés elé a másikat...

Meg Te tényleg képes lettél volna együtt lenni olyan emberrel, aki ilyen könnyen lemond a gyerekéről? Ez mindent elárul rólad..m

márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

#27


Éppeszű nő egy 10 éves kapcsolat után, nem csináltat magának egy külföldi hivatalos személlyel gyereket részegen!


Vagy ha meg is esett akkor nem tartja meg és nem a negyedik hónapban hordva árulja el a párjának, hogy valójában nem az övé a gyerek és már két éve megcsalja az "üzleti útjai" alkalmaikor!


Rólam max annyit árul el, ez, hogy képes vagyok megbocsátani jóvátehetetlen hibákat is, ha legalább a hajlandóságot látom a jóvátételi szándékra!



Mindennek ára van!

márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%

Tetekkel lehet a hibákat kijavítani, nem ígéretekkel!

Ígéretekkel tele a padlás!

márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!