Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelt kamaszlányom átkutatta...

Nevelt kamaszlányom átkutatta a holmijaimat a hálóban, ez belefér egy együttélésbe?

Figyelt kérdés

Kérdeztem mit keresett, azt mondta semmi konkrétat, csak nézelődött.

Mikor hazaérek sokszor a mi hálónkban fekszik, holott saját szobája van.



#kutatás #Kamast
márc. 22. 18:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%

Nem fér bele.

Kérdezd meg, miért a ti hálótokban fekszik. (Nem jó, amit csinál, de egyenes és bátor dolog, hogy ott marad, amikor megérkezel.)

Valami ellen tiltakozik, és valami hiányzik neki.

Gondolom, nő vagy. Az édesanyját hiányolja? Vagy még sok oka lehet.

Beszélj vele, és majd utána, ha úgy gondolod, akkor a pároddal, hogy megoldjátok a gyerek gondjait és a köztetek levő konfliktust.

Ja, most jut eszembe, lehet, hogy egyszerűen jobban tetszik és kényelmesebb neki a ti szobátok és az ágyatok, vagy csak álmodozik, hogy mit szeretne majd magának később. Sok minden oka lehet.

márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves a lány?

Milyen a viszonyotok egyébként?

márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
18%
Megmondanám a páromat, hogy rendezze le ő a lányát, mert ha én fogom, nem lesz benne köszönet.
márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%

A kutatás gáz dolog. Jó lenne tudni miért csinálta.

Viszont én is anyáék ágyán feküdtem elég sokat. Ott néztem tv-t, holott szép, kényelmes szobám volt.

Viszont mivel mindkettőjük gyereke vagyok ez nem zavart senkit. Utána az unokahúgom is ezt csinálta , gondolom ezt látta tőlem.

márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%

Én elhinném neki, hogy csak érdekelték a női holmik, minden hátsó gondolat nélkül. Mi is szerettünk anyánk ridiküljében turkálni...

A ti ágyatokon fekve fekve talán arról ábrándozott, hogy egyszer neki is ikyen lesz.

Ne csinálj nagy gondot belőle, finoman mondhatod, hogy ez így nem illik.

márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%

Kistiniként sokat kutattam anyu cuccai között, meg feküdtem az ágyában.

Az ágy csak simán kényelmesebb volt, meg az apuval közös hálójukban volt tv, az én szobámban meg nem volt, tetszett, hogy nem a laptopomról kell sorozatot nézni, hanem ott a nagyobb képernyő, de nem a nappali fotelében üldögélek, hanem fekszem. :D

A kutatásról meg annyit, hogy keresni nem kerestem semmit, de érdekes dobozai voltak anyunak, meg parfümjei, meg ékszerei, amiket soha nem vett elő, csak alkalmakkor. Én meg mindent megnézegettem, megszaglásztam a kupakot. Semmit nem vettem el, semmit nem használtam, csak tetszett a nézelődés.


Ha azt mondja, hogy csak úgy nézelődik, és amúgy jóba vagytok, akkor nagyon nincs mit belelátni a dologba. :D

márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%

Hát én nem örülnék neki. Még a saját gyerekemtől sem. Én is tiszteletben tartom az ő holmiját, privát szféráját. Még azt is megkérdezem, hogy be tehetem-e a mosott holmiját a szekrényébe, mikor pl hétvégén az apjánál van. Felhívom, hogy berakhatom-e. Ő sem kutat az én holmijaim között.

A te helyedben megmondanám neki, hogy ez nem fér bele, főleg, ha te tiszteletben tartod az ő privát szféráját.

Itt lényegtelen egyébként, hogy ki mit szokott meg, vagy milyen érzések késztették erre a gyereket, ha téged zavar, szólj nyugodtan, a te érzéseid ugyanolyan fontosak, a te privát tárgyaiddal kapcsolatban még fontosabbak is.

márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%

#7 Vagyok.

Hozzátenném, ha zavar, akkor mondd meg neki, hogy légyszi, ne csináld.

A mi családunkban sose volt ebből probléma. Mindenkinek volt olyan helye, ami köztudottan tabu volt, oda senki nem nyúlkált, máshová "lehetett".

Pl éjjeli szekrény alja tabu volt anyuék szobájában, ott nem is kutattam. A sima szekrény nem érdekelt. De az üvegszekrénybe lehetett matatni. Nálam a fiókok voltak a tabuk, meg a fiókos szekrényem. A ruhás szekrényembe "legális" volt belenyúlni. :D

márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
69%
#8 Ahelyett, hogy csak ledobnád az ágyára, és nem zargatnád ilyen hülyeségekkel, amikor az apjánál van. A te viselkedésednek semmi köze a kérdéshez, hanem egy egészen más, hatalmas probléma.
márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!