Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám be homokozta az udvart...

Apám be homokozta az udvart anélkül hogy szólt volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban élünk vidéken apámmal anyámmal és tesómmal, tavasszal nagyon szép pázsit szokott lenni az udvaron amit nagyon szeretek, viszont apám be homokozta a tudtunk nélkül, amikor épp munkába voltunk. Még ráadásul azokat a gyümölcs fákat is ki vágta amit én ültettem, mert hát minek a fa az udvaron. Úgy érzem mostanában mint ha minden róla szólna, mindig mindent a mi beleegyezésünk nélkül csinál és ez már nagyon zavar, Mint ha egyedül lakna. Mit tegyek?
márc. 24. 18:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi 18-nak írtam. 20# vagyok.
márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
27%

Ok, 20.


Tehát q gyereked gyepet akar, te meg homokot. Melyik lesz? Gyep? Akkor a gyerek dönt, ugye. Homok? Hát azt meg hogy képzeled, hogy nem q gyerek dönt?

márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
35%

"Szerinted ez a normális,amit apám is csinált,hogy eladta a hintánkat,mert őt zavarta és az ő háza,majd ha lesz saját. :D"


Ha 6 éves voltál, nem normális. Ha 26, normális.


"A palacsintából a hűtőből nem lehetett enni,csak ha rákérdeztél,mert ez az ő háza."

Nálunk alapvető udvariassagnak számít megkerdezni, hogy adott dologból vehet e, nem e x ok miatt van félre téve. 76 éves anyósom és a 20 éves lányom is így csinálja.


A szobáink falszíne olyan lett amilyet ő szeretett volna,mert majd ha lesz saját házunk ott lehet amilyet szeretnénk"


Igaza van. Fekete falat probaltal mar atfesteni? Vagy vöröset?


Nem, nem kuss a neve, de az én ingatlanommal kapcsolatban egy embernek van még joga mellettem döntést hoznia, a férjemnek, akié a másik fele.

márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
54%
22# Hát te tényleg nem sokat tanulhattál életedben... :D Írtam,hogy kigondolunk egy köztes,jó megoldást. Olvasd már el miket írtam. Nyilván nem az lesz,amit CSAK ő akar,de ledózerolni se fogom a fáit,stb.,mire hazaér. Max a gyökerek,tanulatlan 7 elemis parasztok tesznek így. Te meg told le a gyerekeid torkán az akaratod,engem nem hat meg. :)
márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
64%
Akkor beszélgetnek, ami során előbukkannak a konrétumok, a dolog specifikus részletei. Rövid gyep lesz, locsolási, nyírási tehertétellel? - és ki vállaja a gondozást? Vagy szakszerűen elvadított kert, őshonosabb fajokkal, egyszeri nehezebb beálltással, de ami a szukcesszió elérése után már vízgazdálkodja, gyomtaalanítja magát? - ki szerzi be az őshonos fajok magvait, ki gondoskodik erdész szakértőről? Egyszóval nem háborúra kell gondolni, hanem a kérdés szkmai különlegességeinek, a választási lehetőségek részleteinek tovább-beszélésére. A kérdés univerzumában pedig pont a lépés hiányzott, az apa pont hogy még csak nem is említette előre, mit tervez.
márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
84%
Olyan ez, emint az EU látszólag véget nem érő egyeztetései. Nem véletlenül vanak azok sem, általában egész sok konrét szakmai részlet előkerül ilyenkor, és néha elég jól tud jönni, hogy nincs egy diktátor, hanem mindenféle részérdek legaláb terítékre kerül és átbeszélődik. Ha mindenkiben megvan a készés, agkkor az ilyen működni tud.
márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
38%
23# Igaza van,aki azt mondja,hogy itt minden ki van forgatva. :) Van egy szint itt valóban. 6 és 10 éves gyerekek mellől adta el,mert neki zavarja a szemét. Majd veszek magamnak felnőttként a sajátba ja. :D Jó gyerekkor. Igen,megkérdezem alapvető illedelmesség,ha pár darab van. De ha tele a hűtő,a családnak készült,ő megy és zabál 5 percenként,de ha te egyet veszel a SAJÁT OTTHONODBAN,akkor rád ordít,nem gondolnám normálisnak. Könyörgöm mond,hogy nincs gyereked és SOHA nem lesz,mert melletted max szenvedni fog. MILYEN FEKETE MEG VÖRÖS? Hol írtam Drágám?:)Nálad ez a 2 szín létezik? Tehát mindenhol van egy alap zöld szín az ő falukon is,az mehet átfestésre,a miénk nem,mert neki nem tetszik úgy. Értem a logikádat. :D Nincs ezzel gond tudod,csak akkor elmagyarázod miért is készült ki,amikor elköltöztünk minél hamarabb tesómmal? Én már 18 évesen. Életem legjobb döntése volt. Az én házamba a családnak van beleszólása,viszont apámnak itt kuss a kis neve azóta. Elhiheted az ilyen még itt is próbált beleokosodni,amikor jött...hogy ő nem erre festené,ő nem így csinálná. Látni se látom szívesen,max a küszöbön túl. Nyugodtan csináld a gyerekeiddel,HA van,de utána ne sopánkodj,ha a közeledbe se mennek.
márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
46%
25# Ennek a gyk-s alapszint műveltségnek ezt magyarázhatod,látod. :D Akinél 2 szín létezik meg szerinte a 26 éves mellől került el a hinta. :D Ahol egy majom,paraszt apát védenek. Ők azok akik a dacos másfél évest is pofán vernék inkább.
márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
24%

27!


Miután nem írtál se kört, se színt, írtam két példát rájuk, dehat ugye a 93 diplomáddal sem sikerült felfogni. A paraszt apád mellett volt egy paraszt anyad is, aki nyilván egyet értett mindennel, amit a gonosz apuci tett, ugye.

márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy meg egyértelműen kamu a történet. Se behomokozni nem lehet pár óra alatt egy területet2, se fákat kívánni, pláne hogy ez utóbbihoz önkormányzati engedély is kell
márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!