Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám be homokozta az udvart...

Apám be homokozta az udvart anélkül hogy szólt volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban élünk vidéken apámmal anyámmal és tesómmal, tavasszal nagyon szép pázsit szokott lenni az udvaron amit nagyon szeretek, viszont apám be homokozta a tudtunk nélkül, amikor épp munkába voltunk. Még ráadásul azokat a gyümölcs fákat is ki vágta amit én ültettem, mert hát minek a fa az udvaron. Úgy érzem mostanában mint ha minden róla szólna, mindig mindent a mi beleegyezésünk nélkül csinál és ez már nagyon zavar, Mint ha egyedül lakna. Mit tegyek?
márc. 24. 18:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Vegyetek magatoknak homokozószettet. És majd ha lesz egy saját házad, annak olyan udvara lesz, amilyet te szeretnél.
márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha apádéké a ház, akkor azt csinál, ami neki tetszik.
márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%
Plázsba ment át az öreg. Rendezetek fesztivált.
márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Szép teljesítmény egy nap alatt. Egy egész udvarban leteríteni a homokot? Több fát is kivágni? Azért ez rengeteg meló.
márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
Kié a ház?
márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Vegyèl magadnak házat és ott kertészkedj
márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
56%
Mondjuk bele nyugodni
márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%

Most már semmit de amúgy ki tartotta rendben?

Amúgy az ő háza az ő vára

márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
17%
Ma holnap kitör a VH és ezen aggódik pffffff
márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
Bírom ezt a kié a ház. :D A mi házunk ugyanúgy a gyerekeink háza is,mindent megbeszélünk közösen velük,ők is itthon vannak,ugyanúgy az otthonuk,ugyanúgy van döntésük. Vagy ők a szomszéd gyerekei? :D Ő csak bérli a házat vagy hogy kell ezt elképzelni? A gyerek neve kuss? Az én számat és a férjemét se fogja soha ilyen elhagyni,hogy "az én házam,majd ha elköltözöl,akkor...". Apám szavajárása volt,amit elfogadtam,majd kiakadt mikor 18 évesen leléptem,hogy végre élhessem én is az életem és ne az ökör,zsarnok baromságai által. Hányinger duma ez.
márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!