Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám be homokozta az udvart...

Apám be homokozta az udvart anélkül hogy szólt volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban élünk vidéken apámmal anyámmal és tesómmal, tavasszal nagyon szép pázsit szokott lenni az udvaron amit nagyon szeretek, viszont apám be homokozta a tudtunk nélkül, amikor épp munkába voltunk. Még ráadásul azokat a gyümölcs fákat is ki vágta amit én ültettem, mert hát minek a fa az udvaron. Úgy érzem mostanában mint ha minden róla szólna, mindig mindent a mi beleegyezésünk nélkül csinál és ez már nagyon zavar, Mint ha egyedül lakna. Mit tegyek?
márc. 24. 18:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos anyám részegségeiben végül elkótyavetyéltettee a sváb nagy -és dédsszülők százéves házát, kerekeskúttal, petroleumlámpávaal, Sparherddel, még a Monarchiából származó gótbetűs könyvekkel, családi levelekkkel, meg a szépen az 25 év alatt erdővé vadult kerttel. Bennem is neheztelés maradt, egyrészt utólag a lépés gazdaságilag is ostobaságnak bizonyult, sőt, maga anyám is bánta.
márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
37%

29# A te anyád volt maximum paraszt,aki ilyet nevelt. :D Mert ellenben lenne kis értékrended. De igen,hiába állt le vele vitatkozni,titokba megengedett nekünk ezt-azt,például kifizette a külön magánórám a nyelvvizsga előtt,amit apám tiltott. Nem a pénz miatt,mert jól álltunk mindig,csak mert ő ilyenre nem költ,ennyi. Ő így fogadja el őt a mai napig,ezzel nem tudok mit kezdeni,de azt értékelem,hogy próbálta kihozni a legtöbbet nekünk tesómmal. Ha ő nem lett volna legalább ilyen,ennél csak rosszabb lehetett volna. Unokáit is imádja. Úgyhogy csak apám az,aki takarodjon. :D Roppant szar érzés neki,most már próbálkozik azóta is ahogy öregszik,de nálam nyugodtan próbálkozhat. Unokáinak szeretne oda is hintát például. Nem kell,van a saját házukba a gyerekeimnek. Ő meg csak festegesse feketére a falakat és járkáljon az üres lakásába fel-alá,mert a kutya se nyitja rá az ajtót.

Ja,2 példát írtál... aham. :) Kiforgattad,mert SZERINTED max ennyi lehet a nagy problémám vele,hogy 30 évesen nem lehetett rózsaszínű a szobám. :D Eddig jutott a gondolkozásod,tovább nem. Odáig nem,hogy esetleg tényleg nekem lehetNE igazam. Hááát hogy lenne a gyakorin... :D Védjed csak az ilyen sérült embereket nyugodtan,hisz te magad is ugyanígy gondolkozol láthatóan.

márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%

Mindenesetre ha a gyerek szeretett volna Naturgartent, és esetleg volt rá hajlama, akkor rosszul jöhet neki, hogy nem tudta legalább egy családi bszélgetésen erre legalább terv szintjén felmeriteni mint elvi lehetőséget.


https://www.youtube.com/results?search_query=naturgarten


ennek persze sokféle fokozata lehet, van olyan ami utólag már nem olyanfajta kézivezérléses gondozást igényel, mint a klasszikus rövid gyepek, hanem inkább afféle erdészi jellegű felügyeletet.


A gyerekenek az eshet rosszul, ha valahogy belefulladt maga a szó is.

márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
24%
32, persze, az enyém a paraszt, végül is ő élt apaddal, uyge, ő engedte mindezt, amit te serelmezel, ő maradt egy ilyen kapcsolatban. 😘
márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ordít, hogy mekkora kamut írtál. Miért nem tanulsz inkább hülyeségek kitalálása helyett???
márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
55%
34# Oké. :) Maradjunk abban,hogy van amire már nincs válaszod,véleményed. Eddig az jött,hogy apámnak igaza volt mindenbe,te is így tennéd,most már anyám a majom. :D Én továbbléptem ezen már akkor és most is lepereg,nem hat meg a vergődése. :) Sőt,még hálás is vagyok,megmutatta milyen ne legyek a családommal,például olyan ne,mint itt sokan. Végül is tanultam belőle. Egyébként is a kérdezőnek írtam választ.
márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!