Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám be homokozta az udvart...

Apám be homokozta az udvart anélkül hogy szólt volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban élünk vidéken apámmal anyámmal és tesómmal, tavasszal nagyon szép pázsit szokott lenni az udvaron amit nagyon szeretek, viszont apám be homokozta a tudtunk nélkül, amikor épp munkába voltunk. Még ráadásul azokat a gyümölcs fákat is ki vágta amit én ültettem, mert hát minek a fa az udvaron. Úgy érzem mostanában mint ha minden róla szólna, mindig mindent a mi beleegyezésünk nélkül csinál és ez már nagyon zavar, Mint ha egyedül lakna. Mit tegyek?
márc. 24. 18:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%
De minek homokozta be, az kiderült? Lehet új füvet telepít.. 🤷
márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom ôszintén, hogy szóra sem méltatott es kivágta a fád. Normalis családban ilyet megtárgyalnak, ahol van szeretet.

Nem lett volna szívem kivágni a fat amit a gyerekem ültetett.

Miert ilyen undok. Micsoda ven szadista

márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Ha megtudnám, hogy ilyen dadogva beszélsz ("be homokozta" egy szó), többet be sem engednélek.

Besem.

márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
62%
#13 ha olyan okos vagy, akkor a tanári asztalnál kéne ülnöd, nem GyK-n oda nem illő válaszokat adni a kérdezőknek. 🤓☝🏼
márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, mi az hogy behomokozta? Ha csak homokot szórt a fûre, azt pár esô elmossa, és alóla elôbukkan a fû. Ahhoz, hogy teljesen ellepje a füvet, minimum 10-15cm rétegben kellene homokot szétteríteni az egész udvaron, vagy elôtte felszedni az egész pázsitot, és úgy felszórni homokkal. De az iszonyú meló, nem hogy még fákat is kivág mellé, egyetlen nap alatt.

De amúgy is, ki akarna egy hatalmas, süppedôs homokozót az udvarának? Se jó idôben se esôben nem öröm a homokban járni. Még ha sóder lenne, megérteném.

márc. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy kamu a kérdés, a kérdezőnek fogalma sincs róla, hogy mekkora meló fákat kivágni, homokot elteríteni, és akkor még szó sem volt arról, hogy hány teherautó homok kellene egy akkora udvar befedéséhez, ahol korábban gyümölcsfák álltak. Ja, meg a pázsit nem csak tavasszal létezik, ott van az télen is, szóval a kérdező fejében még a fű is furán nő.
márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb erőltesd meg kicsit a buksidat egy kreatívabb kamukérdésért.
márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
52%

"Bírom ezt a kié a ház. :D A mi házunk ugyanúgy a gyerekeink háza is,mindent megbeszélünk közösen velük,ők is itthon vannak,ugyanúgy az otthonuk,ugyanúgy van döntésük"


Tehát ha a gyerek gyepet akar, akkor gyep lesz, merthat az ő döntése, otthon van ő is. Az, hogy azt fenn is kell tartani, locsolni, nyírni, kit érdekel- a gyereket nem

márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ahogy Poldi bácsi mondta:


"Csak az a szép zöld gyep... Az nagyon fog nekem hiányozni... A gyep..."

márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
54%
19# Értő olvasás. Olvasd már el mit írtam! Megbeszéljük KÖZÖSEN, VAN DÖNTÉSÜK. :D Így érthető? Nem azt mondtam,hogy az lesz amit ő kigondol és rohanok, hanem hogy megbeszéljük, kikérjük az ő véleményüket,hisz nem albérlőket szültem, hanem a gyerekeimet, akiknek ugyanúgy az otthonuk,ami a miénk. Szerinted ez a normális,amit apám is csinált,hogy eladta a hintánkat,mert őt zavarta és az ő háza,majd ha lesz saját. :D A palacsintából a hűtőből nem lehetett enni,csak ha rákérdeztél,mert ez az ő háza. A szobáink falszíne olyan lett amilyet ő szeretett volna,mert majd ha lesz saját házunk ott lehet amilyet szeretnénk. Tipikus anyósom lehetsz. :D Szerinte a 13-14 évesnek dolgoznia is kell már és azt 100%-ban leadni otthon,de közbe jól is tanuljon. Le kell adnia, mert a kosztot,lakhatást fizesse ki,hisz az pénzbe van. Francnak szül az ilyen. Ezek kisarkított példák ehhez képest,de ha a gyerekeimnek gyümölcsfájuk van,amit ők ültettek (ami a mai tinik között ritkaság és én értékelem) és mondjuk a gyepet is igénylik, akkor nem fogok ilyet csinálni,hanem leülünk és megbeszéljük,mondjuk az egyik részére homokot teszek,ha ez álmaim célja,bár melyik baromnak ez. :D Meghallgatom a véleményüket. De tudom,nálatok a gyerek neve kuss,nem kéne tényleg mindenkinek szaporodnia,sajnos.
márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!