Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám tűrhetetlen! Mit...

Édesanyám tűrhetetlen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok, jelenleg a MÁV tanfolyamán vagyok. Anyám mellett élek, így egyszerűbb, de keresek nettó 300 ezer forintot is a tanfolyammal, így 100 ezret mindig leadok, így abból főz stb. Anyám ezt ellenezte, mert, hogy ő az anyám stb.

Nos, a probléma ott kezdődik, hogy napi 20 szál cigit elszívok, állandóan csak szívok sajnos, nem csak a cigi miatt, hanem anyám miatt is. Anyám folyamatosan azt csinálja, hogy bemegy a szobámba és kidobja a cigimet a kukába, avagy balhézik velem.

Én tegnap este felhoztam neki a szokásos hiszti után, hogy kérem, 4 hónapja fizetek 100 ezret neki, erre fogta magát, elkezdett sírni, hogy megfogok halni rákba, és odadobott nekem kb 400 ezer forintot, hogy ez az én pénzem és nem kell neki, és ez az ő háza, ő vára, ő mondja milyen életmódot éljek, nem azért szült a világra, hogy drogozzak. Nem drogozok, nem is értem, hogy jön ez, plusz felnőtt vagyok!

Azóta nem szól hozzám, bocsánatot is próbáltam kérni, ignorál. Nem tudom mit tegyek sajnos...



ápr. 4. 13:30
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez messze van a tűrhetetlentől.

És technikailag igaza van, egyrészt ha gyerekként élsz, ő szabja a feltételeket - ha nem tetszik, elköltözöl. Másrészt meg igen, a cigaretta is "drog", nem véletlenül alakul ki tőle súlyos függőség. Harmadrészt meg cigizni manapság már iszonyat proli dolog, jobban járnál, ha leszoknál.

ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Ebben nem értek egyet!
ápr. 4. 13:41
 3/53 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van anyádnak, csak rosszul kommunikálja.
ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
87%
2. Jogod van nem egyetérteni, de attól még igaz.
ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
24%
Félt, de ultra hisztis, gyerekes módon csinálja. Egyébként tényleg nincs joga elvenni. Meg az mi már, hogy az ő háza? A tiéd is ugyanúgy, nem a pasija vagy, hanem a gyereke. Mi az, hogy úgy kéne élnie, ahogy anyucinak tetszik? Ha vmi durva dologról lenne szó, oké, ne vigyen oda prostikat, meg ne hajnal dajdajozzon, de azért könyörgöm, jó, hogy nem szabja meg milyen ruhát vehet fel. Kontrollmániás szülő.
ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
74%

Hiába nem tetszik, igaza van.


Az én gyerekem lennél, és napi 1-2 doboz cigit szívnál, költözhetnél albérletbe, igen, mert én spec nem tűröm meg a bagósokat magam körül.

ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
77%

5-ös, egy bagós BÜDÖS! Mindene és mindig.

Szóval, de anyuka megszabhatja, beengedi-e a házba a büdös, cigiszagú gyerekét, amit bevesz a bútor, más ruhák.


Volt olyan barátnőm középsuliban, aki cigizett - undorítóan tömény cigiszag volt a szobájában, pedig nem is benn szívta, csak ő nem érezte már, nekem meg a gyomrom fordult.

ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
29%
Letüdőztetem veled a cigikém! Akkor majd talán nem lennél ilyen náci ideológiákat követő barom a saját gyermekeddel szemben a kényszerbetegséged végett! - köszönöm a privátot, Fecskebecsinaltam.
ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
29%
8-as, az én anyummal pl nyugodtan cigizhetnél, mert ő pár méterrel a föld alatt létezik egy ideje... mehetnél mellé, jobb lenne a világnak. Na csók.
ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
74%

Az oldal olvasóinak a fele, a kezét összetenné egy olyan anyáért, aki olyan őszinte szeretettel és aggodalommal fordul a fia felé, mint a tied.

Próbálj elfondolkodni azon, mennyire igaza van, és mennyire szeretne egy szép, jó, és pénzen vett betegség nélküli életet a fiának.

ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!