Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleid már egyszer...

Kapmiki21 kérdése:

Ha a szüleid már egyszer mindketten váltak és a két családfa keresztezéséből való fiú gyermek vagyok akkor tulajdonképpen korcs vagyok. De ha korcs vagyok az azt jelenti nem lehetek intelligens?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 01:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Jó esetben mindenki két családfa kereszteződéséből születik, és nem egy családfán belül b.sznak, mint az uralkodóházak... -.-
ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
96%

Miben lenne más a te génállományod, ha a szüleidnek nem lettek volna előző házasságai?

Ne idegeskedj ezen.

ápr. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, ki mondta neked ezt a hülyeséget, de hogy Ő a korcs és nem te, az tuti.

Mindenki két családfa leszármazottjaként születik, és nagy baj lenne, ha nem így lenne. Te pedig pont azért születtél meg, mert anyud is, apud is, mindketten szerettek volna egy olyan gyermeket, aki közös gyermekük - és ez vagy te. NEM korcs.


(megjegyzem, 16 év alattiaknak nem kellene használni a GYK-t)

ápr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Mindneki két családfából születik (normális esetben).

Az, hogy nem az első házasságukból születtél, az csak egy dolog. Lényegtelen.

ápr. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésed alapján nem lehetsz intelligens.
ápr. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hol és mit olvastál erről, de félreértetted. "Korcsok", ahogy nevezed, leginkább egy családfán belüli összegabalyodásból szoktak születni egy idő után - nézd meg pl. II. Károly spanyol királyt, a felmenőinek nemzedékeken keresztül azonos nagyszülei voltak, rajta már nagyon látni, hogy betegen született.

Bár az unokatestvérek házassága ma sem tilos, viszont nem is egészséges. A legtöbb ember két családfa keresztezéséből születik.

ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Azok szoktak ám jól elsülni, mikor azonos családfából kerül ki a két szülő...!
ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Te nem korcs vagy ha nem hülye a gyerek születés az nem többek keresztezése az egy nő és férfi génjeinek összeadása és nem az előző gyerek hatványozódása.
ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez van, amikor tiniként csak gyakorizásra használod az internetet, és minden témában innen edukálod magad... Mivel a családi kapcsolatok kategóriát böngészve valóban úgy tűnhet, hogy minden ember egy családfán belül szaporodik, meg létesít szexuális kapcsolatokat. Vedd figyelembe, hogy itt nagy százalékban trollok meg agybeteg emberek nyilvánulnak meg! A gyakorin kívül továbbra is az a normális, hogy az emberek két családfa kereszteződéséből születnek.
ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te találtad ki?
ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!