Mi lenne a tanácsotok?

Figyelt kérdés
Néhány napja nagyon csúnyán összevesztem a szüleimmel és most teljesen kész vagyok. Tény, én is hibás voltam a veszekedés elmérgededésében, mondtam olyan dolgokat, amiket már nagyon bánok. Azóta ha próbálok beszélgetést kezdeményezni, csak nagyon kitérő vagy tömör válaszokat kapok. Szinte már kerüljük egymást. Gondolkodtam már azon is, hogy jobb ha elköltözöm és akkor lehet jobb lenne a kapcsolatom a szüleimmel.

ápr. 7. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
*elmérgesedésében
ápr. 7. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik kerek perec hogy sajnálod, nem gondoltad komolyan, csak nehéz napod volt

Ha erre is tömör választ kapsz, kérdezd meg tőlük hogy “most tényleg ennyire haragszotok rám?” és innen talán menni fog

ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Bocsánatot kérem, már pár órára a beszélgetés után, de csak annyit kaptam, hogy a bocsánat nem törli ki amit mondtam és utána kerültek.
ápr. 7. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetés, hanem veszekedés. Bocsánat a sok elírásért.
ápr. 7. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom miket modhattál, találgatni tudok olyan verziót, hogy jogos a sértődésük, meg olyat is, hogy nem.

Lehet belőle tanulni, hogy ha elkap az indulat, neked ki kell vonulni a helyzetből, és lehiggadás után tárgyalni csak. Nem jó, ha olyat ordibál az ember, amit később megbán.

ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Akkor esetleg valami kis ajándékot hagyj nekik és egy kis papírra felírod, hogy bár ez sem törli ki amiket mondtam, tényleg nagyon sajnálom, tényleg nem gondoltam komolyan vagy valami ilyesmi.

Vagy odaadod személyesen nekik és valami ehhez hasonlót írsz nekik.

ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nem mindegy hogy mit vágtál a fejükhöz,meg ,hogy egyáltalán kinek volt igaza.
ápr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!