Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kínos közel 30...

Szerintetek kínos közel 30 évesen hazudni a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Meleg srac vagyok, aki par eve fogadta el a melegséget. Anyam tudja, apám nem, es lebeszel arrol, hogy outoljak otthon, meg hat mit mondanak majd, mit szolnak a baratnoi, akik unokaznak....



Masik problema, hogy jelenkeg tavkapcsolatban elek, parom szinten Prsten lakik, en meg Münchenben. Munkam miatt gyakran kell ott lennem, de mikor home office van es meg tudom tenni, akkor Pesten a baratomnal. Ilyenkor gyakran nem is tudja anyam, hogy Pesten vagyok, bar ha nem hülye rajott. Nyilván ilyebkor amennyit tudok, a paromnak toltok, otthon meg 1-2 napot csak.


Tervezek outolni, de jelenkeg nincs eleg onbizalmam. Mit gondoltok errol a sziturol?


Anyam meg most verig van sertve, hogy a párommal megyek nyaralni, nem vele. Ma ilyet kerdezett E/4-ban: akkor Mama is jön? És basszus, anyum pszichologus.



ápr. 12. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
minek elmondani bármit is? Semmi közük a magánéletedhez. Nem értem, hogy a melegeknél mi ez a nagy őszinteségi roham. Hetero emberke se állnak a szüleik elé, hogy nézed apa, hetero vagyok.
ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

#1 azért ez nem ilyen egyszerű.

Egy meleg embernél nem csak az van mint egy heterónàl, hogy oké itt a barátnőm elhozom bemutatni.


El kell mondani, hogy a saját neméhez vonzódik, amit sok szülő egyáltalán nem kezel jól. Ezzel nem könnyű megbírkózni.

ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1) Erre akkor jon ra az ember, ha sajat magaban is tudatositja a massagat. Nekem ez ket eve kovetkezett be. Anyukamnak is akkor outoltam, mikor komolyra fordult a dolog az elozovel. Ahogy irtam, kulfoldon lakom, ha hazajottem, eddig a szuleimnel aludtam, feltunt h nem jarok haza.


Es anyam sajna meg mindig gyerekkent kezel. Erzelmileg probal manipulalni. "De hat mondtad, hogy lanyokkal is probalkoztal, nem akarsz veluk megint ismerkednim" mondja ezt akkor, mikor tudja, hogy van egy fiu parom.


Ja es igen: anyám ellenzeki, magat liberalisnak tartja.

ápr. 12. 19:02
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem megmondhatnád. Nem gondolom, hogy a 30 éves gyerekem párját ne látnám szívesen, "bárminémű" is legyen. Szerintem a kiegyensúlyozottság, boldogság, egyenrangú kapcsolat, fontosabb annál, minthogy egyedül kornyadozzon a fiam, vagy letagadja, hogy van valakije. Annak örülök, ha ő boldog.
ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy anyud pszichològus, na mindegy. Kérdező éld az életed, igenis vállald magad, mert sosem leszel boldog.
ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

#3 de ilyen egyszerű, ha el tud menni 1000+ km re lakni a szüleitől, akkor miről beszélünk :D


Ezzel az erővel arról is részletesen beszámol, hogy mi folyik a hálószobában? Na ugye, hogy nem. A szülőknek nem mindenhez van közül. a nemi identitás pont egy ilyen dolog.


Lehet leszavazni.

ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

"Ma ilyet kerdezett E/4-ban: ..."


E/4?

ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha valóban pszichológus, akkor elég gáz.

Azon túl, hogy nem tud megemészteni egy dolgot, még kontrollálna is, megsértődik, mint egy ovis.


Ez már kapásból 2 olyan dolog, amit fel kellene ismernie.

Csak hát kívülről nem mindenki látja magát.


De, akkor hogyan segít pszichológiában tanulatlan embereken?Röhejes. .

ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7) E/3, elírtam. Bocsi
ápr. 12. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 Akkor te eddig egy párodat sem mutattad be a szüleidnek? Soha nem is fogod? Nem arról akar velük beszélgetni a kérdező, hogy miket csinálnak a hálószobában. Erre a témára valahogy mindig a homofób emberek vannak ráizgulva amúgy (nyilván nem véletlenül). Csak gondolom nem akar konrétan hazugságban élni, mint ahogy most teszi. Márpedig ha őszintén elmondja, hogy van párja, akkor az is kiderül hogy a párja férfi.
ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!