Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kínos közel 30...

Szerintetek kínos közel 30 évesen hazudni a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Meleg srac vagyok, aki par eve fogadta el a melegséget. Anyam tudja, apám nem, es lebeszel arrol, hogy outoljak otthon, meg hat mit mondanak majd, mit szolnak a baratnoi, akik unokaznak....



Masik problema, hogy jelenkeg tavkapcsolatban elek, parom szinten Prsten lakik, en meg Münchenben. Munkam miatt gyakran kell ott lennem, de mikor home office van es meg tudom tenni, akkor Pesten a baratomnal. Ilyenkor gyakran nem is tudja anyam, hogy Pesten vagyok, bar ha nem hülye rajott. Nyilván ilyebkor amennyit tudok, a paromnak toltok, otthon meg 1-2 napot csak.


Tervezek outolni, de jelenkeg nincs eleg onbizalmam. Mit gondoltok errol a sziturol?


Anyam meg most verig van sertve, hogy a párommal megyek nyaralni, nem vele. Ma ilyet kerdezett E/4-ban: akkor Mama is jön? És basszus, anyum pszichologus.



ápr. 12. 18:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10) nekem van olyan meleg pár ismerősöm, ahol az egyik fél aszex. Nem is szexelnek. De ugye akitől elvileg távol áll a téma, az rá van erre izgulva.
ápr. 13. 23:34
 12/12 anonim válasza:
Szülőkkel a kapcsolat sosem egyszerű . Amikor elmondtam nőként anyumnak , hogy barátnőm van , akkor ő is úgy reagált , hogy ne mondjam el testvéreimnek mert nekik ezt lassan kell kommunikálni. Nyilván tudtam , hogy ezt nem lehet lassan adagolni , szerintem csak várni akart , hogy hátha másik párom lesz . Én biszex vagyok , de nagyobb százalékban vonzódom a nőkhöz. Nekünk nem volt egyszerű se a párom szülei részéről se az én családom részéről . Nem úgy fogadnak minket mint ha hetero kapcsolatban lennénk , és az évek múlása se segít ezen . Ebben kicsit neked kell keménynek lenni és nem engedni az érzelmi manipulációnak. Próbálj asszertív kommunikációt alkalmazni és határokat szabni . Nem vagy köteles beszámolni anyudnak hogy merre jártál ,ha rákérdez , elmondhatod neki ha szeretnéd. Ha elkezd piszkálni érte , akkor mondd meg neki , hogy ha így folytatja akkor azt fogja elérni , hogy kevesebbet fogsz haza látogatni . Tudom , hogy ezt egyszerűbb tanácsolni mint megtenni , de ha engedsz az akaratának az neked sokkal rosszabb lesz . Nekem ezek segítettek valamennyit . Nyilván így sem olyan mint ha az egész család örülne nekünk , de elviselhetőbb. 33N
ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!