Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akinek elváltak...

Van itt olyan akinek elváltak a szülei és 16 éves korában anyukajatol apukahoz költözött mert anyukáját nem tudta elviselni ? Lenne privát kérdésem, ahol részletesebben leirnám a gondolataimat, sajnos komplexebb a probléma mint az átlag. ?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt ilyen, nem tudom, még feljár-e. Két év elteltével nagyon vissza akart menni az addig elviselhetetlennek tartott anyukájához.
ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nyilvánosan többféle gondolatot kapnál mint ha privátban egyeztetnél egy-két emberrel. Ezt még az elsőhöz.
ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

16 évesen a világot se tudjuk elviselni :)

Írd ki, mi a gond?

ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Menj és vissza se nézz. Én ott hibáztam, hogy maradtam. Sok évemmel fizettem érte.
ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem.
ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem is írhatsz, bár kicsit más volt a szitum (korábban költöztem, komplexebb problémával, vissza is jöttem ahogy lehetett:'))
ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ìrhatsz nekem is. Elvált szülők gyereke vagyok, már felnőtt, túl a hercehurcán...de emlèkszem mèg, milyen nehèz volt anyámmal. Főleg, hogy a környezet nem látta, mit csinál otthon a nègy fal között. Ördögtől való dolog volt akár csak elmìteni is, hogy nem feltètlen vagyok a legideálisabb helyen vele.
ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem akartam nagyon részletezni, de azért leírom. Én az apuka vagyok. Az ajtóm nyitva áll a fiam előtt, illetve tudom hogy anyukával átmentek nagyon sok dolgon ami nem feltétlenül volt megfelelő egy anya fia kapcsolatban.

De mégis azon őrlődöm, hogy szeretném ha a kapcsolatuk jó lenne. Mindemellett én egy nagyon furcsa személy vagyok, nem parancsolok, hanem kérek, nem ítélkezem hanem próbálom megérteni a másikat, illetve szeretem az érvelést ez alapján megbeszélni dolgokat.. Igen ám, de ezzel könnyű visszaélni és valamennyire félek hogy a lazaságom egy tininek nem megfelelő, hiszen így a határaim talán túlságosan is lazák.


Így olyan emberek véleménye érdekelne akik ilyenben benne voltak, már felnőttek, és visszatekintve el tudják mondani hogy ők mit éreztek, miért menekültek, mennyire jó/vagy éppen rossz ha a másik szülő talán túl laza.


Nekem a gyerekkorom nem volt igazán rossz, nem akartam menekülni, így nehéz megértenem. Természetesen beszélek a fiammal, fontos a véleménye, de azt is tudom hogy ebben a korban sokan akarnak menekülni.

ápr. 15. 21:11
 9/11 A kérdező kommentje:
még valami.... Anyukája nagyon szereti ezt fontos volt leírnom.
ápr. 15. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit szeretnél kerdezni?
ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!