Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akinek elváltak...

Van itt olyan akinek elváltak a szülei és 16 éves korában anyukajatol apukahoz költözött mert anyukáját nem tudta elviselni ? Lenne privát kérdésem, ahol részletesebben leirnám a gondolataimat, sajnos komplexebb a probléma mint az átlag. ?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

Én anya vagyok akitől apához "menekült" volna a lánya. Nálunk nagyon durva ellenem hangolás volt az ok, észérve semmi hiszen tudta hogy itthon minden ok és szeretem, példás életet elünk. Csak apát hülyére tudta venni, ott nem voltak elvárások, megcsapta a szabadság szele, míg itthon mondjuk tanulni kellett volna...

Írj nyugodtan ha gondolod.

ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!