Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnának a szüleitek?

Mit szólnának a szüleitek?

Figyelt kérdés
Mit szólnának a szüleitek, ha a párotok (fiú), börtönbe kerülne kábítószer ügyek miatt? Hozzá teszem, tegyük fel azt is, hogy a szüleitek és te is tudtál arról mindvégig, miben van benne a párotok...
ápr. 21. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ezt hagyták volna már korábban is, akkor nyilván azt is lesz/rták volna, ha lesittelik
ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Hááát.... mit gondolsz?...:) Nyilván nem örülnének.
ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

Örülnének hogy egy talpraesett, tökös, csibész párt választottam magamnak nem egy besült tanulatlan prolit aki 1600 eurókért robotol ausztriában / németországban zacsklós levesen élve és nem valami irodakukacot aki nettó 350k fizut keres a büfészakos diplomájával.


Nem véletlenül kaptam apámtól ajándékba 18 éves szülinapomra saját lakást a VII. kerületben és audi a3-t amikor letettem a jogsit ő is tudja hogy kell üzletelni

ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3 válaszoló. Hát gratulálni tudok apádnak. Pont a te "fajtád" miatt tart ott a világ, ahol. Miattatok megy nehezen a normális párkeresés, mert csak a luxust és a pénzt nézitek. A belső értékek nem fontosan, csak is a külső. Miattatok van sok embernek önbizalomhiánya, depressziójá és még sorolhatnám. Mert lenézitek, alulértékelitek a dolgozó embert, az aki pl. gyárban dolgozik. Én semmi rosszat nem kívánok neked, remélem boldog vagy a lakásoddal és az audiddial. 😁

De vajon tudod-e mik az életben az igazán fontos dolgok?:). Tudod...pénzzel szeretet nem vehetsz, ha meghal egy szeretted vagy családtagod cseszheted ezt a nagy egódat!:-)))) jah, és az egészséget sem árulják a boltokban. 😉Gondolom egy sárga csekket nem tudsz kitölteni. Honnan is tudnád, azt is apád intézni.

ápr. 22. 01:04
 5/16 anonim válasza:
91%
Ilyennel nem allnek ossze. Normalis vagy? Az aljaneppel nem vegyulunk...
ápr. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
Hát ha ilyennel álltam volna össze és ez szerintük is okés lett volna, akkor gondolom nem lepődtek volna meg. Mint az a bizonyos csoport, ahol úgy társalognak a börtönről, mintha azt beszélnék meg, kinek hova jár suliba a gyereke.
ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy talpraesett, tökös, csibész párt választottam magamnak "



Annyira mégsem volt talpraesett, meg tökös, ha a böribe került. Majd csibészkedhet a rabtársaival, amíg kergetik a szappant.

ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vagyok büfészakos irodista a nettó 550 ezres fizetésemmel, minthogy attól rettegjek nap, mint nap, mikor töri rám a rendőrség az ajtót. Dehát, kinek mi.
ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
3# igen az ilyen emberek szoktak a legnagyobbat koppani az életben. Úgy szokott lenni, hogy okoznak az autójukkal egy balesetet amiben megnyomoritanak más családokat és jópár évre mennek a böribe vagy hajnali 3-kor rádtörik az ajtót a rendőrök és alsógatyában visznek befele, mert valaki felnyomott a drog és társai miatt. Köszi én kihagynám ezt. Nekünk elég a férjemmel a millió fölötti fizetésünk és nyugodtan fekszünk le aludni.
ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki bűnöző párt választ, abba nem gondol bele, hogy a bűnöző sokszor rá is veszélyes lesz. Több köztük a nőverő, az olyan, aki kihúzza a másik alól a vagyonát, átveri, meglopja a saját párját is, stb. Nagyobb arra is az esély, hogy meggyilkolja a párját. A másik, hogy sokszor bűnsegédet csinál a párjából, aki emiatt mehet a börtönbe.

Nem jönnék össze ilyen emberrel.

ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!