Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valakinek rossz gyerekkora...

Ha valakinek rossz gyerekkora volt jómódú családtagok ellenére és utána is szemétkednek és ezt vitatják, középkorúként jó ha jópofizik párszor évente elfoglaltságra hivatkozva nehogy vita miatt kiírják az örökségből?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy anélkül is kiírhatnak. Úgy értve, ha jópofizol, akkor is, szimpátia alapon is kigolyózhatnak.
ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kábé igazat adnak neki.
ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdtél hiányozni...
ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezen gondolkodtam az utóbbi időben. És egyre inkább affelé hajlok, hogy írjanak csak ki az örökségből, mert egyre nagyobb teher a jópofizás. Egyszerűen utálom őket és már az örökséget is hajlandó lennék dobni ha az a feltétele hogy többet ne is kelljen őket látni.
ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Tehát:

Utálod őket, de évente 3-4 alkalommal megy a műmosolyos bájcsevely, hátha csurran-cseppen valami a haláluk után? Szép:D

ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy véletlen folytàn tudtam meg, hogy ki vagyok írva az örökségből. Rólam minden bőrt lehúztak, minden értelemben, fizikai, lelki, pénzügyi tekintetben,az utolsót is lehúzkodtàk rólam, majd szemrebbenés nélkül ezt is elintézték. Én csak addig meg arra voltam jó, hogy a lelkemet kileheljem nekik. Amióta tudom, hogy az örökségből se kapok semmit, mert minden a dologtalan, sirànkozó testvéremé, azóta a telefont se veszem fel nekik. Gondolkozz el Teis kedves kérdező. Az életed fontosabb e ilyen semmikerellő hànyinger embereknél...
ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha csak egy félgarzont örökölsz 15 milliónyit közel egymilliós órabér két évtizednyi évente egyórányi nincssemmijólvagyokköszönömésti 20 órát, nem? Ilyen lakásár-robbanással minden lakástulajdonos nagyon jómódú lett.
ápr. 27. 04:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Max akkor éri meg, ha önsrosrontó mazochista vagy...
ápr. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jóhát ilyen órabérért hol üldögélsz
ápr. 27. 05:53
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es, honnan tudod, hogy BÁRMIT örökölsz??? Komolyan kérdezem :D


Azt hiszed. Oké, de ez semmit nem jelent.

ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!