Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jómódú családok! Ti kölcsön...

Jómódú családok! Ti kölcsön adjátok drágább autótokat gyermeke(i)teknek?

Figyelt kérdés

Jómódú család : emeletes ház, több autó, lehetőség szerint nem olcsóbb mint 10 millió forint egyik sem.


Ha igen, milyen feltételekkel?


2020. szept. 12. 07:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a több autó azt jelenti, hogy mindenkinek megvan a sajátja, nem kell kölcsönadni.

Ha a gyereknek van jogosítványa, akkor autót is kap.

2020. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosszul fogalmaztam.

Azt gondolom, hogy van mindenkinek, de itt arra céloznék, hogy hogyha az apának tegyük fel luxusautója van, és a fiu(akinek csak sima) kölcsön kérné több napra mennyire könnyen adná meg !

2020. szept. 12. 07:17
 3/51 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a célcsoportod talál magának jobb elfoglaltságot is, de én a Rózsadombra jártam gimibe és ott osztálytársaimnak kölcsönadták, sőt, a jogsi megünnepléseképp kaptak páran kocsit is. A kitétel nem tudom mi volt, gondolom változó, de az egyiknek azt is megengedték, hogy a balatoni faluban, ahol a nyaralójuk volt, 15-16 évesen(szóval jogsi nélkül) vezetgesse a sportkocsit.
2020. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Azért merült fel ez a kérdés, mert van Debrecenben egy édességekkel foglalkozó család (biztos tudjátok ki, de nevet nem szabad írni, mert a szeku kitörli a kérdésem) ,és tudom, hogy a fiuknak is van kocsijuk de az apának (aki a cégvezető) vagy 3x drágább van. Multimilliárdosok, mégis 12 milliós kocsit kapott a fiu.
2020. szept. 12. 07:19
 5/51 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne már jogosítványa kölcsönadnám, de csak kipróbálásra, kis körökre. Amíg nem kap sajátot. De a sajátja nem lenne luxusautó, hanem egy biztonságos terepjáró. Ebben a kategórián belül azonban kaphatna egy minőségi autót.
2020. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
67%
Max multimilliomosok. Ki multimilliárdos ebben az országban a Pénztáros Lőrincen kívül? :D
2020. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Van. Csak ő a legközismertebb.
2020. szept. 12. 07:39
 8/51 A kérdező kommentje:
Nem Euróban multimilliárdos, hanem forintban, természetesen.
2020. szept. 12. 07:39
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
Azért multimiliárdosok nem vagyunk, de van nagy házunk meg mindenkinek saját autója. Nálunk csak akkor van ilyen "kölcsönadogatás" ha valakinek szerelőnél van a kocsija vagy valamiért nem tudja használni, de amúgy én nem is szívesen vezetem más kocsiját, a családból se. Unokatesóm több milliós elektromos autóját még úgy se merem kipróbálni ha mellettem ül😄
2020. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
51%

Miért, egy fiatalnak hány éves kocsit kellene kapnia?


Én, ha milliárdos lennék, se vennék kocsit a gyerekemnek. Tanulásra, lakásra gyüjtök neki, de ősznte leszek: szerintem egy 18-20 évesnek semmi szüksége saját kocsira, a többség arra használja, hogy felvágjon vele a többiek elött.


Ismétlem, lakhatásban bármikor segítek a gyerekemnek anyagilag, de kocsiban nem. Nem fogom szervizelni, tankolni, fizetni. Valamiért dolgozzon meg magának is.

2020. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!