Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a tehendő ha édesanyám...

Arabella188 kérdése:

Mi a tehendő ha édesanyám álondoan lemond megaláz?

Figyelt kérdés
Czinege arabella vagyok 30 eves vagyok szlovákiából és már kezdem uni hogy az édesanyam lemond, lenéz,megaláz,leszégyenít bárhova megyünk sosem vagyok neki elég jo lemond hogy milyen kövér vagyok hogy nézek ki és mar nagyon kezd az agyamra meni nincs olyan nap ne mondana le es ne alázna meg lelkileg terorizal es mar idegileg kicsinal engem mindenkit elenem hergel mert nem vagyok neki sosem eleg jo alodoan lenon kövér vagyok gogy nézek ki mar idegesit engem mi a tehendő vele szembe

#szülő #Lelki bantalmazas
máj. 1. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

30 éves vagy.

Ne menj vele együtt sehova.

Ne, vagy alig tartsd vele a kapcsolatot.

Azt föl se tételezem, hogy vele együtt laknál. Ha mégis, akkor csak meg is érdemled a sorsodat.


És még valami: értem, hogy külhoni magyar vagy, de a helyesírásod borzalmas.

máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen már illik a sarkadra állni ilyen helyzetben megmondod neki hogy te jól érzed magad a bőröndben amúgy meg valóban,ha nem muszáj akkor ne menj vele sehová ha megkérdezi vagy elmondod neki amit itt leírtál vagy azt mondod meg neki hogy egy fas.. nem túl kedves ember
máj. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem lemond, hanem leszól.

Azért remélem, legalább szlovákul tudsz.

máj. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
3: szlovakiai magyar, ne szolj mar be neki. Helyesebben ir, mint sok magyarorszagi magyar. Nem tudhatod, egyaltalan magyar iskolaba jart-e, tanult-e egyaltalan magyarul irni valahol. Na meg ott van a tajszolas is.
máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért mész vele bárhová??? Költözz el, ha külön élsz, akkor pedig nem kell programozni ilyen emberrel.


Én lassan tízéve azt sem tudom, mi van anyámmal, mert megszakítottam vele a kapcsolatot a folyamatos passzív-agresszív viselkedése miatt.

máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őt megváltoztatni nem fogod tudni, neked kell okosabbnak lenned és leépíteni vele a kapcsolatot.
máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
En is szenvedek anyamtol,o is hasonlo, terrorizal a mai napig,mindig keres vslamit amivel tud zsarolni, varom a halalat. Az fogja a nyugalmat jelenteni. Most beteg,ha szerencsem lesz ,meghal. Az anyak napjan is kepes volt osszeveszni,h miert x napon koszontom,az y nap helyett. Koszonteni se akarom,annyira gyulolom.
máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már így ennyi infót leírtál magadról kicsit kutakodtam.

Nem vagy csúnya amúgy.

De könyörgöm ne szerkeszd a képeid, mert azok valami gyalázatosak. Amiket összeszerkesztgetsz és azt hiszed, hogy jó az baromira nem az és sokkal jobban nézel ki filterek meg minden nélkül. Fogadd el önmagad, mert akik ismernek úgyis tudják, hogy hogy nézel ki élőben és ezzel az össze-vissza szerkesztéssel csak nevetség tárgyává teszed magad. Úgy vagy szép ahogy vagy.


Anyádtól meg kicsit távolítsd el magad. Nem hinném, hogy kell ennyi negatív az életedbe.

máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell privátokat írogatni, kösz.
máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!