Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki ha anyám köszönéskor...

Seila kérdése:

Ciki ha anyám köszönéskor szájon csókol (puszil NEM nyelvesen)?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ilyen szokása van és néha rájön ilyen "gondoskodó" megnyilvánulás.

Én cikinek tartom és szóvá is tettem neki, de le se tojja és olyan váratlanul szájon puszil és nyilvánosan barátnőim előtt. Ők annyira nem igazán tartják vészesnek, de engemet zavar, mert idegenek előtt lehet hogy leszbinek gondolnak minket, mert anyámon alig látni az éveket, simán gyenge 20 évet letagadhat.

Azt tudni kell hogy szüleim kiskoromban elváltak. Anyámnak voltak és vannak rövid és hosszú kapcsolatai.

Azt megfigyeltem hogy akkor csinálja főleg ezt ill. "gondoskodó" amikor nincs kapcsolatban, olyankor még jobban ragaszkodik hozzám.

Persze szoktunk veszekedni és elég durván is, van hogy lequrvázzuk egymást, de nem tart sokáig a cirkusz, aztán minden jó. :P


A gyengébbek kedvéért a félreértés elkerülése érdekében nő vagyok.


máj. 1. 20:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
21%

Nem, nem ciki.

OKÁDÁS!!!!

máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak az anyai szeretet!! Aki mast lat bele, az egy mocskos perverz es a sajat incest fantaziait projektalja masra...
máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 jpeacefuler ***** válasza:
85%
Szerintem elég visszatetsző. Engem már az is idegesít, amikor egy szülő azt mondja a kisgyermekének, hogy szerelmem. Biztosan más is hallott már ilyet.
máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
25%

Engem az érdekel, hogy valójában, hol, milyen kultúrákban szokás ez?

Szinte minden ilyen kérdés alatt látok ehhez hasonló válaszokat, de még soha, senki nem nevezte meg a kultúrát, konkrét bizonyítékokkal, cikkekkel.

máj. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően szokás kérdése, ha egy kultúrkörben ez elfogadott, akkor nincs vele komoly baj (bár egészségügyi okokból nem ajánlott).


De ha te egyértelműen elmondtad neki, hogy zavar, akkor gáz, hogy ezt nem képes elfogadni.

máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%
Jezuus..
máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem változtat. Nem is neki kell, ő nem fog. Neked.
máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"Alapvetően szokás kérdése, ha egy kultúrkörben ez elfogadott, akkor nincs vele komoly baj "



De nem a magyar kultúrkörben.

Nem mondta a kérdező, hogy vegyes vagy külföldi családból származik.



Magyar kultúrkörben a szájra puszi romantikus gesztus. Rádásul mivel nem egyezik bele, az akarata ellenére is történik.

máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
76%
Aki eddig próbálkozott volna a szájra puszival, egy finom oldalra fordító gyors mozdulattal még mindig sikerült arcra puszivá változtatni. Ki kell fordulni belőle!
máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ciki. Nem is leginkább azért, mert szájon puszil, hanem azért, mert nem veszi figyelembe, hogy neked ez nem jó, nem akarod, tehát kicsit "megerőszakol".

A váratlan puszik is furák, de az ilyesmi pláne. Azért érdemes erről beszélni, hogy te ezt nem akarod, és ha nem veszi ezt figyelembe, azt sem fogod hagyni, hogy bárhogy megpusziljon.

Első körben érdemes résen lenni, és amikor megpuszilna, elfordítani az arcod, netán szólni rögtön, hogy anyu, hagyjál már, tudod, hogy nem szeretem, ahogy puszilgatnál...

Esetleg elviccelni, hogy mi az, anyu, megint rád jött a hoppáré?! És ezt akár mások előtt is, ha mások előtt tenné.


Szerintem egyébként pszichológushoz kéne mennie, mert valami komplexusa, lehet, valamit túl akar kompenzálni, érdekes kérdés lehet, hogy mit akart elérni.


Nem mondom, hogy szexuális vágyról van szó, tehát nem hinném, hogy leszbikus lenne, de nem stimmel nála valami.

Lehet, hogy a szeretet visszaigazolását akarja kényszeresen kierőszakolni. Szóval pszichológus kéne neki. Ha rendbe jönne, akkor könnyebben összejönne neki egy egészséges párkapcsolat.

máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!