Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki ha anyám köszönéskor...

Seila kérdése:

Ciki ha anyám köszönéskor szájon csókol (puszil NEM nyelvesen)?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ilyen szokása van és néha rájön ilyen "gondoskodó" megnyilvánulás.

Én cikinek tartom és szóvá is tettem neki, de le se tojja és olyan váratlanul szájon puszil és nyilvánosan barátnőim előtt. Ők annyira nem igazán tartják vészesnek, de engemet zavar, mert idegenek előtt lehet hogy leszbinek gondolnak minket, mert anyámon alig látni az éveket, simán gyenge 20 évet letagadhat.

Azt tudni kell hogy szüleim kiskoromban elváltak. Anyámnak voltak és vannak rövid és hosszú kapcsolatai.

Azt megfigyeltem hogy akkor csinálja főleg ezt ill. "gondoskodó" amikor nincs kapcsolatban, olyankor még jobban ragaszkodik hozzám.

Persze szoktunk veszekedni és elég durván is, van hogy lequrvázzuk egymást, de nem tart sokáig a cirkusz, aztán minden jó. :P


A gyengébbek kedvéért a félreértés elkerülése érdekében nő vagyok.


máj. 1. 20:54
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Az van benne hogy nem vagyok olyan kegyetlen, hogy teljesen ignoráljam, mert még is csak az anyám.

Már sokszor szóvá tettem, hogy szokjon le erről, de ő egyáltalán nem veszi komolyan, szerinte ez normális anyai szeretet.

máj. 1. 21:53
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

"Az van benne hogy nem vagyok olyan kegyetlen, hogy teljesen ignoráljam, mert még is csak az anyám"


Igen, csak ezzel az a gond, hogy attól még te sz@rul érzed magad attól, amit csinál. Aztán a következő alkalommal újra sz@rul érzed magad miatta, és újra, meg újra... aztán egyszer elszakad a cérna, és hirtelen felindulásból leordítod úgy, hogy haj nem marad a fején.

máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is rohadt gáz, akármekkora is a gyerek, de hogy te felnőtt vagy, ráadásul kérted is, az meg tényleg túlmegy a jó ízlés határán. Én még egyszer megmondanám neki, hogy legyen szíves ezt ne, de ha továbbra is ezt csinálja, biztos ellökném, aztán ha megsértődik, akkor így járt.
máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem hittem hogy ez ennyire ciki...

Kezdek parázni, de lépni fogok!

máj. 1. 22:03
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott van, h neked ez nem felel meg es mégis megteszi! Ettől kezdve, hogy te szóltál es megis csinalja, neked traumatikus! Ennyi
máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
59%

nem kell parázni, azért ENNYIRE nem ciki:) Aki ennyire más dolgával foglalkozik, annak elég szomorú lehet az élete.

Tényleg azért lépd meg, mert te érzed magad kellemetlenül, de ne azért, mert random arc nélküli profilok a gyakorin azt mondták, hogy ez gáz

máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, igen, fura, sokak szerint, szerintem is, én sem tartom elfogadhatónak (13as vagyok), de az sokkal rosszabb, hogy téged zavar, kérted, hogy ne, és csak azért is csinálja. emiatt lépj, ha úgy érzed.
máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%
Elég proli szokás én simán elhúzódnék.
máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem ciki, ez egy abúzív dinamikának hat, és 99% biztos vagyok benne, hogy valami nagyon nincs rendben nálatok.


Szégyent érzel, mert megszégyenít anyukád mások elõtt.


Valahol mélyen azért tudod, hogy ez beteges, és nem oké, hogy átlépi a határaidat.

máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
28%
Ha már moziba is elhív az több mint gyanús :)
máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!