Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám oda írogat más nők...

Apám oda írogat más nők fotójához házas ember létére, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam a barátaim ismerőseim előtt, hogy apám a Facebook közösségi oldalon oda írogat más nők fotójához anyám mellett. Olyanokat írogat oda hogy " nagyon szép vagy tündér lány meg ilyenek. Egyáltalán nem szeretnék anyámnak szólni erről, ez csak rájuk tartozik, de baromira zavar, és egyszerűen szégyenérzetet érzek.


Nem szeretném túl gondolni ezt az egészet, de úgy gondolom hogy lehet meg is csalja anyámat, mert chatel más nőkkel, ezt onnan tudom hogy oda adta a telefonját hogy állítsak be neki ezt azt messengeren. Mit tegyek?


Válaszokat nagyon szépen köszönöm. 20F ha ez számít


máj. 13. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

10: Hm. Nekem még sosem dobta fel egyik ismerősömét sem.

Csak max. azt, amit a SAJÁT oldalukra írnak, bejegyzést.

De azt is talán életemben 2-t láttam megjelenni...

Szóval nagy valószínűséggel ha ír 100-800 hozzászólást egy nap, abból 2-3-mat látnak az ismerősei.


A hírfolyamomban teljesen idegen csoportok bejegyzéseit és reklámokat látok doszt....

máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig feldobja ha egy ismerősöm kommentel valamit.

Szerintem mondd meg apádnak simán hogy gáz. Lehet hogy tényleg nem tudja hogy amit ír azt mindenki látja.

máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Holnap meg próbálok beszélni vele. Lehet hogy nem tudja, ebben nem is gondolkoztam, viszont nekem ez amúgy is rosszul esik hogy ennyire nem veszi komolyan anyámat, inkább más nőkkel kavatyol. Szerintem ez nektek sem esne jól fordított esetben
máj. 13. 22:03
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha ő nem szégyenli, akkor neked nincs miért
máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én rokonom is ilyen, minden cikk, poszt alá írja a kommentjeit, a véleményét. Mintha mondjuk bárkit érdekelné, de neki muszáj állandóan okoskodnia :D


Cserébe mondjuk a családból kb mindenki tisztában van a nézeteivel (amik sokszor azért elég érdekesek, kezdve a konteós bromságaival).


Ezzel nem tudsz mit csinálni, apád korosztálya valamiért úgy érzi, neki a fészen kell élnie az életét és kommentelgetni a hülyeségeit. Ettől érzik valakinek magukat :D

máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tartozol érte felelősséggel, szerintem ne foglalkozz ezzel. Éld a magad életét, dolgozz a magad párkapcsolatán, és kész. Ezt meg majd Apád-Anyukád elintézik egymással. Ha akarsz botrányt, meséld el anyunak, és lészen ribillió.
máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!