Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kérdez rá apukám mindenr...

Miért kérdez rá apukám mindenre, hogy mit miért csinálok ha felnőtt ember vagyok már?

Figyelt kérdés
Pl, ha kinyitom az ablakot a szobámba akkor megkérdezi, hogy miért nyitottad ki?, ha gyorsan jövök be kintről az erkélyröl akkor megkérdezi miért jöttem ilyen gyorsan? Ha kaját csinálok pedig látja ,hogy fazekat és hozzávalókat veszek elő, akkor is megkérdezi, hogy te meg mit csinálsz? nagyon idegesítő, hogy nyilvánvaló dolgokat kérdez meg. Megyek el barátnőmhoz vagy valami akkor is mondja hova mész minek kell elmenni? Ha el is mész ne legyél el sokáig. Ha 2 órát elvagyok már aggódik, buliba is csak nagy társasággal vagy szülőkkel mehetek ez miatt. Mindig ilyen volt,, főleg 17 éves korom óta ilyen. nem enged meg olyan dolgokat amit más fiatal lányok megtehetnek. Pasimmal is mindig titokban kell taliznom, azt mondom hogy egy volt osztálytársammal talizok, megiszunk csak valamit, így elenged. De 2 óra mulva ha nem vagyok otthon megy az hogy mégis hol voltál ilyen sokáig? Jó lenne kicsit többet kimozdulni, nem itthon hallgatni a butaságokat. De így nem lehet.

márc. 3. 06:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egyébként meg el lehet vele lenni néha. Egyszer meg direkt itthon maradtam egész nap, akkor meg azt mondja hogy miért nem megyek el valahova? Xd Nagyon fura felfogás.
márc. 3. 06:05
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

Kontroll.

Nem tud szeretni. Magát sem és téged sem. Ez az átlag sajnos.

márc. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Anyám is ilyen. Unatkozik. 2-3 hetente hazamegyek (most éppen ilyen helyzet van, régen 1-2 havonta jártam), folyton tudni akarja, melyik vonattal megyek, ha vonatról leszálláskor még két cigit elszívok, akkor hol vagyok már, és hazaérve látom, hogy az elmúlt 2 hétben unalmában megint átrendezte azt a szobát, ahova be sem kéne tennie a lábát...
márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Unatkozik, beszélgetni próbál. Meg hát ha otthon laksz, szeretné tudni, mi van veled.
márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert válaszolsz az ilyen kérdéseire. Ezeket egyszerüen nem kell meghallani, vagy annyit válaszolni, hogy "csak".
márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
én nem válaszolok csak idegesít.
márc. 3. 09:02
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Lehet így akar egyfajta beszélgetést kezdeményezni.

A "nem enged el túl sokáig"/"tudni akarja hova mész" meg annak a jele, hogy aggódik, félt. Gondolom a pasiktól.

márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Kontroll mániás az öreg!

Mond meg neki hogy törődjön a saját dolgával.

márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Minden ilyen kérdésére válaszold azt: "mert így döntöttem".

A századik után majdcsak leesik neki a tantusz, hogy már te magad igazgatod a hétköznapi dolgaidat, az ő ilyen jellegű feladatai véget értek, pihenhet.

márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Csak beszélgetni szeretne veled.

Szeretné kihasználni az utolsó napokat, amíg még otthon laksz. Utána alig fogjátok látni egymást.

márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!