Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan, aki megbánta, hogy...

Van olyan, aki megbánta, hogy kirakta a gyerekét otthonról? Ha igen, akkor miért és mennyi idő után bántad meg?

Figyelt kérdés

máj. 14. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerek ilyet
máj. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Én olyat ismerek aki azt bánta meg, hogy nem rakta ki.

Jelenleg már 30 éves a fia, még mindig otthon lakik, várja a csodát, egy forintot nem ad bele semmibe. Elmegy dolgozni, hazamegy és kockul. Ha szabadnapos akkor eljár piálni. Nem is marad fizetése.

máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én akkor raktam ki a gyerekem mikor már hónapok óta vergődött, semmi sem volt jó, amit csináltam, elhordott mindennek, ellenben a szutyok semmire való apját magasztalta. Egyszer elegem lett belőle és kipenderítetten a cuccaival együtt. Másnap reggeltől a szuperapja folyamatosan zaklatott, hogy menjek a gyerekért,mert az én dolgom nevelni és ezért kapom a gyerektartást. Aztán a gyámügytől telefonáltak, hogy az apja nem tudja megoldani a nevelését, vissza kell vennem a gyereket. Az osztályfőnőke, a polgármester mindenki felkeresett, hogy nálam van a legjobb helye és eddig is milyen jól neveltem, meg a fiam is könyörgött, hogy hadd jöhessen vissza, igazam volt mindenben. Végül a férjem győzött meg hogy hozzuk haza a fiamat, mert később meg fogom bánni. Hazahoztam, már több mint egy éve itthon van, de én azt bántam meg, hogy hazaengedtem. Hálátlan, utálatos, alig várom hogy betöltse a 18-at és elküldhessem.
máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
2-es, mert így nevelte a gyereket.
máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

#3


Mondjuk nem a gyerek előtt kellene balhézni a szülőknek és bevonni az ti párkapcsolati gondjaitok, hogy állást foglaljon.


Az én szüleim ugyanezt csinálták, sőt, szócsőnek használtak, elég gusztustalan dolog ez, és utána csodálkozol miért lett olyan a gyerek, amilyen.


Ha nem bír megélni két ember egymás mellett, meg olyan szutyok az apuka, akkor el kell válni, és egyedül nevelni a gyereket, nem pedig a rossz párkapcsolati döntést a gyerek nyakába varrni.


Könyörgöm, kiskorú gyerektől hogy várod el, hogy reálisan lásson felnőtt, párkapcsolati dolgokat?

máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
91%
Anyám most egy pár éve bánja, nagyjából 12-13 év után. Így járt.
máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

5ös, tanulj meg szöveget értelmezni mielőtt pampogsz. A 3as nem lakik már együtt a gyerek apjával jó ideje. Itt a gyerek az élhetetlen.


DE remélem a te gyereked majd rendszeresen megaláz, megver és meglop, de ki ne tedd mert te nevelted olyanná

máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

#7


Ha elváltak, akkor sem kellene a gyereket bevonni a köztük lévő kapcsolatba.


Miután elváltak nem kellene a másik szülő ellen hergelni a gyereket!

máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, miért az apa mit csinált? Játszotta a szuper tökéletest aztán mikor a nyakára került volna a gyerek kihátrált.
máj. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

#3


Meg is érdemled, gondolkoztál volna gyerekvállalás előtt. Ahelyett, hogy csak a segélyen járt volna az eszed.

máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!