Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tiltanak a páromtól, mit...

Tiltanak a páromtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amúgy is korlátozva vagyunk,mert rendőr.Egy ideje tiltanak tőle,mert a családom szerint a rendőröket nagyon lenézi a társadalom.Faluhelyen fontos,mit mondanak mások.Elegem van belőle,hogy a kisboltban kibeszélnek minket,nem akarják,hogy hozzámenjek valakihez,aki nem tart el.De én úgy gondolom,ki kell tartanom mellette,már csak azért is.Mit tegyek?

2012. ápr. 25. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást,és nem vagy már tini,akkor ne törődj azzal,ki mit mond. Aki elítéli a rendőröket,azoknak a véleményével pedig nem szabad foglalkozni.

Egy rendőr miért nem tudna eltartani? Igaz,hogy nem fizetik meg őket,de sok rendőrnek van családja és megélnek.

2012. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék a szüleid. A rendőr viccek miatt gondolják, hogy lenézik a rendőröket? Szerintem semmi lenézni való nincs bennük, sőt. Gázabb lenne, ha egy putris ingyenélő iskolázatlan lenne a barátod.
2012. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor tényleg tarts ki mellette!
2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, hogy ki az aki lenézi a barátodat és kérdezd meg tõle, hogy mivel érzi különbnek magát?

Sok buta ember van, és ne foglalkozzál velük!

2012. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha pl 15l-28f meg is értem..
2012. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kisgyerek,csak szimplán a szüleimmel élek 19 évesen.Ő meg 24/F.
2012. ápr. 25. 23:38
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ha szeretitek egymást, nincs jelentősége annak, hogy mások mit gondolnak. Kit érdekel, ha a kisboltban bárki kibeszél? Ez már az ő problémájuk, hogy nincs az életükben más téma, mint mások életén csámcsogni.

Én azt javaslom neked, hogy ha tényleg szeretitek egymást akkor tartsatok ki egymás mellett, és hogy a szülők is megnyugodjanak, bizonyítsátok be hogy az érzelmeiteknek van alapja.A párodnak meg kellene próbálnia kicsit közelebb kerülni a szüleidhez, jobban elbeszélgetni velük.

Egyébként megértelek, én is hasonló helyzetben voltam mint te/ti, de az én szüleim sikerrel jártak az ügyben...Remélem nektek nem ez lesz a sorsotok.

(20 éves lány vagyok)

2012. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!