Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleim tiltanak a páromtól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim tiltanak a páromtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal ő cigány én nem!

legfőképpen anyukám tiltja pedig mielött csak barátok voltunk párommal semmi baja nem volt vele!Miután alakulni kezdtek a dolgok megváltozott, tiltani kezdte anyu!Ezért titokban folyik az egész kapcsolat!szerintetek?hogy érjem el, hogy elfogadja?


2010. aug. 31. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Jó fejek a szüleid. Miért állsz össze egy cigánnyal?
2010. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

10 000 be fogadtam magammal mikor még csak a kérdést láttam hogy a csávód tuti cigány.


Nos ha rendes akkor nem értem anyádék kiadakadását, ha meg nem rendes akkor meg téged nem.

2010. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

én örülök hogy ezek után is kiállsz a barátod mellett!

ne foglakozz vele, tudom az anyukád, de akkor is, nem szólhat abba bele te kit szeressél!


mellesleg hány évesek vagytok?

2010. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
ilyenek a szülők, tele vannak előitéletekkel, annó én is jártam egy cigány fiúval,de azt sose mondtam meg,de aki tudja az lehurrog emiatt.Pedig tök normális.Legalább is velem, na meg nem az a koszos fajta,mint amilyeneket lehet látni lézengeni.
2010. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
a rendes cigány olyan mint a hintalószár
2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
a rendes cigány olyan mint a hintalószar
2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok ő 21!Nem az alja népből való vállakozásuk van nem koszosak, büdösek!
2010. aug. 31. 13:03
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

akkor már felnőttek vagytok

ne foglalkozz anyuddal.

majd beletörödik, hidd el

2010. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azért nem értem a szülőket, miért tiltják mikor őket sem tiltották anno vagy ha igen akkor tudhatná milyen érzés!az érzelmeket nem lehet csak ugy irányítani ez nem olyan dolog mikor kiskorodba rádszól h ne játsz a késsel mert elvágod a kezed!!!
2010. aug. 31. 13:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Előitélet, Jeah. Amúgy mondd meg nekik, hogy nem kéne valakit a bőrszíne miatt elítélni, főleg ha normális, ahogy mondod. És a következő kommentelőnek, aki lecigányoz, annak válaszul: Nem vagyok cigány>.<
2010. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!