Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul ez a...

Jogosan esik rosszul ez a páromtól?

Figyelt kérdés

Ma nőnapi bál van élő zenével, amit jó részt én szerveztem meg.

A hely ahol van alul bár(ott van a buli), fent van szoba.

Voltunk már egyszer úgy bulizni ott ugyan így az élőzenésen, hogy a fiamat(4éves) a szobában elaltattam, lent a biztonság kedvéért nálam volt a bébi őr, meg 10-20 percenként azért felnéztem rá.

2 hete arról volt szó folyamatosan hogy erre a bulira is elmegyünk.

Erre ma benyőgte hogy ne menjünk.Hát mondom kész nélküle én sem megyek, mert van bennem annyi hogy nem megyek a férjem nélkül mulatni.

Erre elaludt a gyerek, fogta magát és elment nélkülem mulatni.

Mondván nehogy már a gyerekkel menjek.

De egyrész érdekes a multkor nem zavarta, meg az nem baj amikor a zenészek ide jönnek erősítővel és a nappaliban mulat a haverjaival a gyerek szobájától 2 méterre, úgy hogy bent alszik.

Másrészt meg mért nem mondta azt már 2 héttel ezelött hogy én üljek csak itthon, de ő megy?.Akkor nem élem bele magam hogy 4 év itthon punyadás után végre kifújom a fáradt gőzt.

Soha nem szóltam, nem is szólok neki azért ha elmegy mulatni a haverjaival.Most se tenném ha erről let volna szó, és nem allatomos módon itthon hagy.


2012. márc. 9. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen, jogosan vagy dühös.

Amikor elment mit mondtál neki? Ő mit mondott?


Én biztos benne felejteném a kulcsot a zárban...

2012. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezért kellett volna eleve neked elmenni, mi az hogy nem bulizol a férjed nélkül? a házasság nem egyenlő az életfogytig tartó bilincsel, könnyen üres lesz az ember legalább egy kevés magánélet nélkül aztán jön a válás meg a sérelmek egymáshoz való csapkodása. Legközelebb menj el ha el akarsz menni. A pasiknak 5 percenként változik a hangulatuk meg az akaratuk, lélekben gyerekek maradnak mindig.
2012. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Tessék a nagyira vagy rokonra bízni a gyereket és elmenni mulatni.
2012. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mondani különösebben nem mondtam neki semmit, de éreztettem nem tetszésemet.

Meg hát a sírógörcs kerülgetett már akkor is, ahogy kilépett az ajtón elsírtam magam.

Azért is rossz hogy így "kicseszett" velem, mert egyrészt csak szeretném magam jól érezni, másrészt bnőmnek tegnap volt a szülinapja és ezen a bulin ünnepli, harmadrészt meg azért mégis csak jórészt én szerveztem, csak szívesen ott lennék, munkám van ebbe a buliba nem is kevés.

Ez a kulcsra zárás az én fejemben is megfordul (nincs nála kulcs uh fölös benne hagyni) :)

Még most kap egy esélyt, felhívtam a bnőmet hogy pedzegesse meg a páromnak hogy legalább éjfél előtt ugorjon haza a gyerekhez hogy egy órácskára elmehessek, gyalog 5 percre van a buli.

Kíváncsi vagyok, enyit meg tesz-e

2012. márc. 9. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy bunkóság volt a férjedtől.Én lenyelném keresztbe.Ne hagyd magad,ugyanolyan jogod van pihenni,mint neki!
2012. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs olyan rokon, aki vigyázna rá. :(

Ha felkel és nem talál (nem megyek a hívásra, mert itthon sem jön át hozzánk csak átkiabál) akkor nem lehet lenyugtatni.

De itt 2 zárt ajtó mögött van elaltatva, ahova még csak a hang sem szűrődik fel, lent meg a bébiőrrel azt is haljuk ha tüsszent.

Lehet hogy én vagyok túl fiatal és laza, de sztem semmivel nem rosszabb ez, mint amikor itthon van mulatás...

2012. márc. 9. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy ideges. Képmutató fráter, ő bezzeg elmegy nélküled... Hagyd a zárban a kulcsot, ahogy már írta valaki!
2012. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy arra ment ki a dolog, hogy te ne menj, mert egyedül szeretett volna menni. Itt jön a nagy kérdés, hogy miért?
2012. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan vagy mérges.

És én is elgondolkoznék,h miért akart nélküled menni...

2012. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ma reggel szépen össze vesztünk amikor haza érkezett (olyan 6körül).

Közölte hogy neki az a baja azzal ha én megyek, hogy nem úgy viselkedek ahogy kéne.

Mert hogy szerinte az a normális ha elmegyünk ketten, hogy én folyamatosan ott ülök mellette, ehelyett én táncolok,meg ha szünet van beszélgetek a zenészekkel (akik mellesleg a barátaink, járnak fel hozzánk).

De könyörgöm ha megyek azért megyek egy élő zenés mulatásba hogy táncoljak, meg arról nem is beszélek hogy a múltkor is kb az elején táncoltam amikor még alig volt pár ember, meg a végén.Azon kívül ültem a pultnál.

2012. márc. 10. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!