Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbántottam az Édesapámat,...

Megbántottam az Édesapámat, hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Nem itthon élő testvérem a férjével hazajött egy pár hónapra, ez alatt az idő velünk laknak itthon a szülői házban. Apu úgy csinál velük, mintha évek óta nem lettek volna itthon, pedig csak 10 hónapig voltak kint. Irányítja őket, ezt így, ezt úgy... A feszültség egyre nagyobb, mert senki nem akarja Aput megbántani, hisz segít azzal, hogy itt lakhatnak és nem kell lakást bérelniük. Óvatosan megpróbáltam szólni ma, hogy ezt ne csinálja, mert el fognak menni, erre végtelenül megsértődött, elment itthonról. Azt tudni kell, hogy Apu szereti, ha mindent ő tud jól és mindig neki kell, hogy igaza legyen. Ebben a helyzetben mit tegyek? Szeretem az Édesapámat, de néha nem lehet leállítani.

2012. jún. 3. 15:39
 1/3 anonim válasza:
91%
Teljesen megértelek,az én apukám is hasonló kaliberű.Hiába mondja neki az ember,azt gondolja,hogy mindent ő tud a legjobban csinálni.Ezen sokat nem tudsz változtatni,.Beszél a testvéreddel,hogy ő mondja apukádnak,hogy tudja mi merre van,mit hogy kell csinálni,és ne oktassa ki.Én drukkolok,hogy megoldódjanak a gondok : )
2012. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A testvérem nem fog szólni Apunak, kértem, hogy jelezze. Ők inkább hagyják, hogy egyre nagyobb legyen a feszültség, aztán egyszer csak kirobban a vita.
2012. jún. 3. 16:20
 3/3 anonim válasza:

Teljes mértékben megértelek az én apukám is azt hiszi hogy mindent ő tud a legjobban és mindig neki van igaza.

Ne próbáld meg jóvá tenni amikor neked van igazad! próbálj meg leülni vele beszélgetni tudom hogy nehéz lesz de próbáld meg!SOK SZERENCSÉT!ÉS NE IZGULJ A BESZÉLGETÉS MIATT!

2012. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!