Egyedül nevelő szülő?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,és egy-két hónapja megromlott a kapcsolatunk.Semmi sem működik már a szexen kívül.Úgy érzem megtört bennem valami és nem tudok már olyan lenni a párommal mint ezelőtt.Nagyon megbántott ő is(hazudott) és a testvére is(ő pedig beolvasott hogy soha nem szeretett,és azt várta mikor megyünk szét).Várjak még hátha javul a helyzet vagy merjek bele vágni az "egyedül létbe"...Olyan véleményekre lenne szükségem akik esetleg terhesen maradtak egyedül vagy inkább a rossz kapcsolatot választották.

2012. szept. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhesen maradtam egyedül. Házasságban éltem, tervezett gyerek volt..Férjem életébe belépett egy másik nő..

Mire a lányom megszületett, elvált voltam..

A szülőszoba előtt toporogtak az apák, de én egyedül voltam..:(

Nekem nem volt választási lehetőségem..

Ha lett volna, maradok a kapcsolatba,megbocsájtva a megcsalást is...

Mert nehéz egy gyerekkel egyedül..

De! Kedves kérdező!

Hormonjaid tombolnak, tested lelked változik..tehát Te is.. Egy terhes nő érzékenyebb,más a meglátása a dolgokra..Tehát (hogy is irjam, ne sértődj meg?)

lehet, a hiba Benned is van..mert megsértődsz, túlreagálod, veszekszel,hisztizel..

Hormonok..nem igaz, hogy a terhesség CSAK boldog, békés állapot..

Mintha örökké menses előtt lennél..hányinger, érzékenység..

Gondold meg mielőtt kilépsz a kapcsolatból....

Remélem, segitettem...ez nem olyan kérdés (válasz sem lehet olyan) amire gondolkodás nélkül lehet válaszolni..

Ez nem fekete-fehér..a szürke ötven árnyalat..

Minden jót kivánok, döntést ne kapkodd el...

2012. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
terhes voltam, mikor a férjem bejelentette, hogy szeretője van.Választási lehetőségem nem volt, bár nem is akartam a baba ellen tenni. Ráadásul ott volt a két másik gyerekem is, így még sajnálni sem tudtam magam, hiszen nem hagyhattam magamat el.Egy pillanatra sem bántam meg, hogy egyedül maradtam. Bár nehéz, és időnként idegtépő, amőba mód kellene osztódnom, hogy mindenki igényét kielégítsem.A Házasságot nem akartam tovább folytatni. Nekem a gyerekeim nyugalma többet ér, mint elviselni egy harmadik embert a házasságunkban. Elváltam, élvezem a nyugodt napokat, és a gyerekek is jobban értékelik az apjuk társaságát, ha velük van.
2012. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen maradtam egyedül hanem mikor 2 éves lett a kisfiam.Én választásom volt mert nem tudtam elviselni hogy állandóan megcsal,a pénzt nem adja haza(nőkre költi)gyerekét 1x se fogat meg...így is nagyon nehéz volt,de azóta boldog kapcsolatom van van közös gyerek is.Nem mondom hogy kapásból add be a válást.Gondolkozz el mi lenne a jó,helyre lehet-e hozni a dolgokat.Párod mit szeretne,ő mondta hogy várja ,hogy mikor mentek szét vagy az öccse? 27/N
2012. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
menj el tőle és intézd a gyerektartást. amikor majd 10 év múlva jön hogy szeretné látni a fiát/lányát küldd el a jó édes qrva anyjába
2012. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!