Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim tiltanak a barátomtól mert cigány?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok pár hete összejöttem egy fickóval aki cigány. Nem arról van szó, hogy benne van a vonó hanem teljesen tiszta cigány. Apukám ismeri de nem kedveli. Amúgy is a családom már elvből útálja a romákat. 5 hete voltam vele persze titokban és aztán kiderült. Akkora balhé volt belőle itthon hogy olyat álmomban sem gondoltam..a szüleim kísérgetnek az iskolába nem engednek sehova egyedül elvették a telefonomat is. A barátnőm jönni szokott hozzám és rajta keresztül tartjuk a kapcsolatot meg este beszélünk mikor visszaszerzem a telefonomat. Szörnyű a helyzet én szeretem de nem értik meg ő is szeret. És én nem akarok a családommal rosszban lenni miatta. Az utálatba még az is beletartozik hogy ült 2 évet garázdaságért és hogy van 2 gyereke de nem él velük. A fickó 23 éves. Én is féltem tőle először persze, de aztán megismertem és megváltozott tudom. De a szüleim még esélyt sem adnak neki hogy bizonyítson.. Mit tegyek nagyon rossz így nekem?! Azt mondta hogy ha betöltöm a 18-at akkor a szüleim már nem szólhatnak bele de addig még van 5 hónap :-(

2013. máj. 16. 14:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
94%

Hallgass a szüleidre!

Szépen hangzik ez a 18 éves kor, betöltöd, lelépsz ezzel a fickóval, és utána ő fog eltartani, etetni, iskoláztatni???

2013. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
93%
Még jó,hogy tiltanak tőle!!!Gondolkozz már kicsit!!A közelébe se menj!!!
2013. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem fog tetszeni a válaszom,de ez van.

Volt bizonyítási lehetősége a szüleid előtt is.Hát,nem jött be.2 évet ült börtönben,2 gyereke van,és még csak 23 éves.Lehet te leszel a következő,akitől lesz 2 gyereke...A szüleid csak féltenek,mert szeretnek,jót akarnak neked.Te meg éppen nem látsz a szerelemtől,ezért nem hallgatsz rájuk,de egyet ne felejts el:a vér nem válik vízzé.

2013. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
96%

2 év garázdaság, 2 gyerek, és 23 éves? Én akkor estem ki az iskolapadból :D Ne kezdj vele kapcsolatot, neked is csinál egy gyereket, ő lelép, de te merre indulsz? Megváltozott? Vannak látható jelei? Törődik a gyerekeivel, vagy azok csak vannak a nagyvilágban? Nem kedvelem a cigányokat, bevallom, de ha látom, hogy rendes, dolgozik, stb, akkor nem tiltanám tőle a lányomat. De sajnos a nagy többség nem ilyen :(


25/N

2013. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
87%
Ez jo.szerintem harcolj a szerelmedért, adj föl mindent, hagyd az iskolát, szülj neki gyereket... és el ne felejtsd ha esetleg majd agyonver vagy éhen halsz mellette menj haza sirni anyucinak aki majd felneveli helyetted a gyerekeid. Jó kis jövőkép mi?
2013. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom...és te még komolyan csodálkozol, hogy tiltanak tőle???! Gondolkozz már egy kicsit....börtönviselt, elhagyta a gyerekeit, lázít a szüleid ellen... Majd 18 évesen fogod magad és elszöksz vele? És utána mi lesz? Ki tart el? Vagy elmész dolgozni és nem tanulsz tovább? ÉS akkor milyen végzettséged lesz? Gyárban szalag mellett akarsz megpusztulni? Vagy gyereket szülsz neki? Mit gondolsz téged, ha úgy tartja kedve, nem hagy el? Vagy tegyük fel, nem hagy el. De mi van, ha megint börtönbe kerül? Majd mész láthatásra és addig otthon nevelgeted a gyerekeket?! Komolyan, ez a kérdés még viccnek is rossz.
2013. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
93%
Nekem semmi bajom a cigányokkal, emiatt nem ítélek el senkit, de az hogy 23 évesen 2 gyereke van és börtönben is volt, hát nem lehet egy rendes, értelmes ember... csak te még gyerek vagy és fogalmad sincs az életről, csak a rózsaszín ködöt látod... hallgass a szüleidre, a csávót meg inkább kerüld.
2013. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
94%

Köszönd meg a szüleidnek, hogy eltiltanak egy bűnözőtől (23 évesen 2 év letöltendő garázdaságért?)

Valószínűleg ez nem az első bűntett volt, amit elkövetett, hiszen egyből letöltendőt kapott, nem felfüggesztettet.


Egyébként szerintem kamu az írásod.

2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
83%
"5 hete voltam vele persze titokban" <- ez ugye nem azt jelenti, hogy le is feküdtél vele??!
2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
7%

Jaj ne rinyáljatok már! Az ő dolga mit csinál... Szégyelljétek magatokat amiért ilyen rasszisták vagytok megnézném én a ti párotokat, hogy milyen tutyi-mutyi alakok.


Neked meg azt tanácsolom: Ne hallgass a szüleidre én is voltam hasonló cipőben pedig magyar vagyok az én párom is roma és nagyon jól megvagyunk már lassan 10 éve... A szüleim teljes mértékben elfogadták és szeretik.

2013. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!