Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltanak a kora miatt a barátomtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korkülönbség áll fent, én 17 vagyok ő 28. Képtelen megemészteni, hogy nem fogom ott hagyni...


Hogy érthetném meg velük?


(Nem vagyok arra kíváncsi, hogy igazuk van, hallottam elégszer, TANÁCS kell hogy hogy győzzem meg őket és nem lebeszélés...)


2012. dec. 11. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
arra ne számíts
2012. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj senkit se győzködni.
2012. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
*szüleimről van szó
2012. dec. 11. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

én valahogy megütném az ilyen srácokat akik kislányokkal kezdenek.

Nemtom miért, de ez van!

2012. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az ilyen idősek a fiatal lányoktól csak szexet akarnak semmi mást.Mivel a saját korosztályába nem valami sikeres így lejebb kell adni a mércét és ezt a 10en éves korosztályt könnyű befűzni.
2012. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem ez volt... szerintem nem bonyolult válaszolni egy felett kérdésre, amennyiben ez meghaladja a képességeiteket ne tegyétek. Kösz.
2012. dec. 11. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor old meg a kurv@ problémádat egyedül!
2012. dec. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk elmagyarázhatnád, hogy ő érettebb, nem csinál olyan dolgokat, mint a korosztályodbeliek (értem ezalatt az olyan dolgokat, mint pl. piálás, drogozás meg bunkózás).


Amúgy az se feltétlenül igaz, hogy azért választott egy 17 éves nőt, mert a saját korosztályában sikertelen. Jöjjön le akárki Szolnokra, ott huszonéves szingli nőt lehetetlen találni (tapasztalat)!

2012. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Syrakusa ***** válasza:

A kérdező nem azt kérte,hogy bíráljátok,Őt vagy a srácot esetleg a helyzetet!Aki ezt nem fogja fel,azt sajnálom.


Egy ennyi idős csávó egy kislánnyal.....T

e hol élsz?Amikor már lassan nem találsz olyant aki 14 évesen még szűz vagy nincs "kapcsolata"


Kérdező:

Ne hallgass a sok gyökérre akik nem tudnak értelmesen a kérdésre válaszolni! :-)

Szerintem sehogy!Esetleg majd az idő győzi meg Őket!Javaslom folytassad/ha ezt szeretnéd/ha szükséges 18 éves korodig titokban.Egy idő után bele törődnek a szüleid is,és ha a srác komolyan gondolja és kitart melletted akkor majd a szüleid is belátják,hogy előítéletesek voltak és "békén" hagynak Titeket,de egyenlőre veszett ügy,hogy meggyőzd Őket!

Ennek ellenére azért Én is azt mondom,hogy kicsit mindig légy résen/persze egészséges határokon belül/

25/F

2012. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!