Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki rühelli még az apját...

Ki rühelli még az apját rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Miért?

#lálálálálálá
2013. máj. 17. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Szégyelld el magad.
2013. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Undoritó amit itt művelsz a Gyíkon ma este.
2013. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Hogy mondhatsz ilyet???
2013. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ti szégyeljétek el magatokat!

Nyilván megvan az oka rá nem??

Egy gyereknek kötelessége minden áron szeretnie az apját? Nincsen olyan dolog ami, szerintetek utálatot kelt az emberben mindegy kinek kije?

Ennyi..

2013. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
mért van az hogy én mindig is szeretem az apámat de már halot.
2013. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Senki,mindenkinek rajtad kívül tökéletes élete van. Te szegény szenvedő.
2013. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sok ideig gyűlöltem, mikor megtaláltam a szeretőjének írt leveleit, amiben azt írta, mennyire utál minket, és mekkora hiba volt, hogy a gyerekei megszülettek, csak púpok a hátán, és miattuk nem hagyhatja ott az anyánkat. Az évek múltán azonban a gyűlölet elpárolgott, és már csak sajnálom
2013. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Na persze... Mindenki élete tökéletes? Miért kéne szeretni az olyan embereket, akik még csak az életre sem alkalmasak, nem hogy az apaságra. Az apánk akkor hagyott magunkra, amikor két éves voltam. Anyának pedig NAGY szüksége lett volna rá. Azóta van persze új családja, és már egy gyereke is az új feleségétől. De persze ez a gyerek sokkal fontosabb, mint mi. Amikor jönnie kéne látogatni minket, vagy "nyűgös" ma a gyerek vagy a "gyerek meg akar nézni egy filmet" Ez normális apaság? Egyszóval:igen... Én is rühellem!
2013. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Húú,én is rühellem.Az enyém alkoholista,láttam már fetrengeni,láttam és hallottam anyámmal veszekedni,undorító,ahogy kinéz,a szaga is undorító,nem ad magára,a természete is rossz,mert azt hiszi,hogy mindent tud,de közben fogalma sincs arról,hogy miket beszél,illetve,ha véletlenül mégis tudja,akkor is csak azért mondja meg az igazát,merthogy ő a tökéletes,ő tudja.

Ma is eljött az ablakos hozzánk,és elkezdett neki okoskodni..apámnak semmi köze az ablakokhoz,semmit se ért hozzá.Mégis csak okoskodott neki folyton.A f*szi helyébe elgyepáltam volna,az is biztos.Utálom,amikor valaki okoskodik.Régen volt egy kutyám,nagyon szerettem.De egyszer átküldtek egy barátomhoz,aztán közben "apám" vmi brutálisat csinált a kutyával..én meg pont haza találtam jönni,a kutyából meg láttam egy kis darab húst a földön..apám meg azzal az agresszív,buta tekintetével lesett rám,mint valami pedofil gyilkos pszichopata.Undorító.Nem fogom ezeket a gyerekkori emlékeket kiheverni.Ha lesz gyerekem majd 5-10 év múlva,akkor biztos nem hagyom itt egyedül,maximum anyámat elviszem magamhoz,hogy ott majd vigyázhat a gyerekre,ha akar.

De az vigasztal engem,hogy csak örökbe fogadtak,ezért nincs vérszerint közöm hozzájuk.:D

Anyámnak meg örök hálával tartozok.


17/L

2013. máj. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokáig gyűlöltem, amiért tönkretette az életemet, de mára csak sajnálatot érzek irányába. Ellenben megbocsátani sohasem fogok tudni.
2013. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!