Édesanyám bolond?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nagy anyagi problémával küszködünk, a 120 kilós hájas számítógépfüggő bátyám, aki könnyen emel kezet rám ide hozta a kistehén nőjét, kettejük keresete nem haladja meg a 100 ezret, tehénke heti 2-3x 4 órát dolgozik 500 forintos órabérrel, a testvérem rendezvényeken őr, májusban még csak 4 napot dolgozott. Én mindig leadtam havi minimum 50 ezret a családi kasszába, ami egy az egyben kajára ment el, kinél fordul elő, hogy 5-6 liter húslevest önt a wc-be miközben árverezik a lakást? Ma már havi 80 ezret fizetek be a bankba lakásra, senkinek a kezébe nem adok már pénzt. Postaládában találok csekket másnap befizetem. Most addig-addig noszogattam itthon mindenkit mire végre belevágtunk a nagytakarításba. A "sógornőm" nekifogott a mikrót kitakarítani, én szépen mondtam, hogy alatta is kell és a szekrényt is ki kell húzni. Válasza: "jól van, nyugszik", amit szóvá tettem, királykisasszony ne beszéljen velem úgy, mint a kutyával.... Anyám rögtön zokogásba tört ki "elegem van, hagyjatok békén, állandóan csak a vita". Nem tudom sajnos megérteni, amíg nem léptem abba a korba, hogy pasizzak szinte napi szinten a földön rugdosott a bátyám, később anyámék vertek, mert provokálom a bátyámat. 15 éves korom óta 3 kapcsolatom volt, eddig mindhárom barátom megfenyegette a bátyámat, mert megütött. Itthon csótányok mászkálnak, egyedül nem tudok eltakarítani annyi ember után. Keresek annyi pénzt, hogy albérletet vegyek ki, fizessem a rezsim és még kajáljak is, másra is bőven jutna. De itthon vagyok, itthoniak szerint szemétláda vagyok és nagy a pofám. Most már látom, hogy idegbeteg itt mindenki, de még is csak a családom... Nem tudom mitévő legyek, pénzem leadom, magam után mindig eltakarítok és csak hallgatom, hogy úszik a lakás, rezsivel és közös költséggel is hatalmas elmaradásaink vannak. ...és mindenki bömböl és üvöltözik. Néha már én nem bírom ezt...
2013. máj. 20. 09:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Lépj le onnan ahogy tudsz. Én nem nevezném családnak ezeket az elmebetegeket.
2013. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

esküszöm leléptem volna már onnan..

miért nem szeded magad és mész el? oldják meg...

ne haragudj,ez így nagyon nem jó. lelépnék,és dolgozzon a tehén is meg a nője is... nem tudom hogy bírsz ott lenni.. ha fenn tudod magad tartani,úgy hogy nem fogsz éhezni,és szakadtan járni,akkor miért nem mész el? család mert család ( már ahogy ) de gondolom 18 elmúltál,akkor miért nem mész?

2013. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki bolond ott! Tiplizz, egy életed van!!!!!!!
2013. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 nagylzs ***** válasza:
100%

Szia! A szüleid felelőssége lenne hogy számodra nyugodt körülményeket biztosítsanak, és segítség a fejlődésed. Te átvetted a szülői szerepeket. Lehet hogy úgy érzed, hogy felelős van az ő boldogágukért. De valójában nem a te feladatod az, hogy őket boldoggá tedd. A helyedben én is elköltöznék.


Ha teheted, olvasd el Susan Foward-tól a "Mérgező Szülők" c. könyvét.

2013. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előttem szólókkal. Otthon nem igen számíthatsz kedvező változásra. Kezdj új életet. Máshol.
2013. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem értem, hogy minek maradtál ott eddig... De most komolyan, légyszi próbáld már megindokolni.
2013. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezért utálom a dagadt nőket, és az a legrosszabb, hogy ők a legkelendőbbek:( én úgy szájba vertem volna. Hogy szilankosra tört volna a kezem! Tűnik el onnan mihamarabb, ne fizess ezek után a nyomorultak után!
2013. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
*tűnj
2013. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem léptél le eddig, ha van rá lehetőséged? Hagyd őket szépen , nyugiban éldegéljenek nagy boldogságban, de nélküled!
2013. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Mindent megteszel és még a minimális tiszteletet sem kapod meg.

Költözz el és egyék meg, amit főztek.

2013. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!