Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így édesanyám?

Miért viselkedik így édesanyám?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nincs velem semmi különösebb probléma. Van egy barátom már egy éve. Őt csodával határos módon elfogadta és hozzá el szokott engedni. Egy hónapra el kellett utaznia. Míg nem volt itthon minden rendben volt a jegyeim is jók voltak de amint hazajött újra kezdődtek az egész viták... Már nem bírom elviselni mindenbe beleköt egyáltalán nem bízik bennem, turkál a cuccaim között, egész nap otthon ül annyi hogy főz. Sem apám sem anyám nem dolgozik sehol és nem tűnik fel nekik hogy ezzel velem tolnak ki...Bátyám már megunta ezt és elköltözött otthonról...Nem járok discoba , nem iszok, nem cigizek ritkán a barátommal rock koncertekre szoktunk járni. Minden nap időben hazajárok, nem csavargok. Nem bírom már.... totálisan depressziós lettem. Mit tegyek? Minden nap azon gondolkozom hogy már megint miért fog veszekedni velem...Már azon is gondolkoztam hogy jövőre kollégiumba költözöm...

2013. ápr. 28. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem egyszerű, de próbáld meg nem magadra venni. Ha nincs munkájuk, de fenn kell tartani egy családot, hidd el elég stressz nekik ahhoz, hogy inkább veled szórakozzanak. Inkább beszélgess velük, lehet kibukik, hogy mi az igazi okuk a bizalmatlanságra.
2013. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már diákmelót is vállaltam (azért is amit leműveltek pedig szerintem nem bűn hogy próbálok önállósodni) és adtam nekik kölcsön pénzt nem is keveset de én abból semmit sem fogok látni...mondtam nekik hogy hagyjanak békén nem kell sem pénz sem kaja semmi csak akkor hagyjanak békén és hagyjanak élni...Még 2 év a suliból nem tudom hogy fogom kibírni...
2013. ápr. 28. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy te adsz kölcsön...hát, lehet nem sokat tudsz tenni, csak kihúzni valahogy azt a 2 évet, de azért én próbálnék beszélni velük felnőtt módjára, hátha...
2013. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!