Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ez ellen? Adjatok...

Mit tehetek ez ellen? Adjatok tippet, mert megőrülök! .

Figyelt kérdés

Szóval az elejétől kezdem,talán hosszúra sikeredik és bocsánatot kérek:)

Anya is ,de leginkább apa készít ki engem és ikertesómat..

Ugy van ez az egész,hogy szerintem teljesen helytelenül neveltek,mivel anya 20 évesen magához fogadott 3 gyermeket( apáé első házasságból) ezáltal tönkre ment a kapcsolatuk,tönkre tette az életét szó szerint,depressziós is lett...születtünk mi tesómmal,ahogy cseperedtünk a sok veszekedést,boldogtalanságot láttuk..elértük a kamasz szintet az anyagiakkal tömte anyám a fejem,sőt bele verte szó szerint a fejünkbe hogy apa milyen,unalmas stb..teljesen ránk zúdított mindent...és iszonyú konzervatívak,nagy szigorral!!...Szinte nem tudom élni a tini koromat,pszhihólogushoz kellet járnunk 16 évesen...és mostanra már mind ketten depresszióba estünk...nem bírom!



2013. máj. 20. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keres magadnak valami hobbit amiben örömödet leled, és egy kicsit kikapcsol. A múlton már nem tudsz változtatni, felesleges rajta agyalnod.
2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Olvass NLP könyvet és megtanulod hogyan kell reagálni a stresszre, tőled függ a reakció, senki mástól.
2013. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A hobbim az olvasás és meg találtam ,rengeteget olvasok..


Csak a tuti,hogy csepp magán életem nem lehet,múltkor egy fiú haverommal találkoztam és kb vagy 3 órahosszát voltam el itthonról,apám megvert és szégyentelenül lehordott mindennek!! Gondolkoztam azon,hogy elköltözök,de apától félek is...

2013. máj. 20. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Már túl vagytok a gyermekkoron, a nehezét átéltétek. Most arra koncentráljatok, hogy képesek legyetek leválni a szülőkről. Tanulás, munka, önálló kereset, esetleg ismét tanulás, és önellátás. Most már ne a múlt, hanem a jövő foglalkoztasson. Ikertesóddal legalább lehettek egymás támaszai.
2013. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm,igen ezen vagyok ,tesómmal is,gy évem van hátra és innen lépek ...jaa,ikertesómmal nagyon jó a kapcsolatom hál'istennek! :)
2013. máj. 20. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Apád megvert? Ez nem normális. Mindenképpen mondd el a történteket egy tanárodnak, vagy más megbízható felnőttnek!
2013. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ők ezzel mit tudnak kezdeni ??
2013. máj. 21. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelentik a gyermekvédelmiseknek és valszeg utánajárnak. A Nevelési Tanácsadót vagy iskolapszihológust is felkeresheted a problémáddal....ők is tudnak segíteni.
2013. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!