Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korpásodás ellen? MEGŐRÜLŐK!

Korpásodás ellen? MEGŐRÜLŐK!

Figyelt kérdés
Valaki nem tud olyan hajszeszt, sampont ami tényleg(!!) eltünteti a korpát, mert nagyon idegesit hogy 15 évesen rohadt korpás a fejem:(((
2012. febr. 5. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak hetente-kéthetente moss fejet. A sűrű fejmosástól korpásodik a fejed.
2012. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem viszket a fejem,ha nem mosom meg sokáig,de bizonyos samponok rosszabbak. Ha megizzad a fejem,akkor is viszket és akkor ott vagyok,hogy vakarom.. korpásodik.. stb..


[link]

Ezt próbáltam és nekem jobban bevált,mint a többi,de nincs mindenkinek egyformán jó megoldás. Van még a csalánkivonatos verzió ,most azt használom.

Esetleg még olyan vitaminok sem ártanak,amik erősítik a bőrt.

[link]

2012. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%
Gyógyszertárban lehet kapni Ricinus olajat. Eredetileg hashajtó, de hidd el, működik. Én lány vagyok, és nekem is sokat segített. Egyszerű a használata, kend be vele a buksid, aztán olyan 20-30 perc múlva jól öblítsd le samponnal. Dm-ben pedig lehet kapni Alverde sampont, ami természetes összetevőjű és olcsó. Remélem segítettem:)
2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:))
2012. febr. 5. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
SELLON sampont vegyél és eleinte naponta mosd meg.Nekem ez az egyetlen ami bevált.
2012. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gerovital, petróleumos hajszesz, nagyon szuper!!!!csak ajalnani tudom
2012. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!