Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te elmondanád ezt a családnak?

Te elmondanád ezt a családnak?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam meg a nem túl biztató cytológiai eredményeimet. Egyelőre nincs mit tenni, majd a későbbi kontrollokból kiderül, lesz-e idővel méhnyakrákom.

Párom tartja bennem a lelket, én is pozitív próbálok lenni.

Jelenleg a szüleimnél élünk (párom dolgozik, én munkaügyis képzésre járok), de hamarosan elköltözünk újra albérletbe, amit már várunk. Nagyon nehéz velük élni, és egyre kevésbé bírom. Sokat köszönhetünk apámnak, de velük nem lehet egy fedél alatt élni. Sok vitám van velük, anyámmal főleg. Nem akarom ecsetelni, de borzalmas a viszonyom velük (párom és köztük nincs ez), ezért is nem mondtam el nekik ezt az eredményt. Nem tudom, érdemes lenne-e. Egyrészt nem akarom, hogy csak emiatt legyenek rendesebbek velem, nem lenne őszinte. Másrészről lehet, hogy tennének rá magasból, és sajnos van okom ezt feltételezni.

Ti mit tennének?


2013. máj. 21. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ilyen körülmények közt én inkább nem mondanám el. amúgy se foglalkoznának veled ha meg igen az nem azért van mert téged érdekelnek.
2013. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus női gondolkodás.

Ha elmondod, nem születhet számodra megfelelő eredmény.

Ha les.zarnak, akkor az lesz a bajod, hogy hogy lehetnek ilyenek, ha emiatt kedvesebbek lesznek veled, akkor meg az lesz a bajod, nem kell a könyöradomány.

Egyértelmű, hogy ne mond el.

2013. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam tipikus nőnek, gondolkodásra sem viselkedésre. Csak nagyon visszás érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Úgy érzem, nem sülhet jól el semmiképp.
2013. máj. 21. 14:18
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem, senkit nem terhelnék ezzel. A párodra sem tartozik..


Van aki ezt csinálja a pasijával egy mezei P3-assal..

2013. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért a párjára had tartozzon már...

Normális embert érdekel hogy mi van a párjával.


A szüleimnek én nem mondanám el,nincs miért.

2013. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik a párjára? Mégis kinek mondja el, ha nem a párjának?

Én a szüleimnek is elmondanám, de nekem jó a kapcsolatom velük.

Nem értem miért tetted fel a kérdést, hiszen leírtad, hogy semmiképpen nem lenne jó ha elmondanád. Akkor ne mondd el.

2013. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Dehogynem vagy tipikus nő, tudod, hogy nem sülhet el jól a bejelentés, de mégis azon gondolkodsz, hogy elmond-e.:D
2013. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, megműtötték loop konizációval, azóta tünetmentes vagyok. A saját családomnak és a páromnak elmeséltem, párom szüleinek nem. És mindenkinek elmagyaráztam, hogy miről van szó, mivel jár, hogy a kelleténél jobban ne aggódjanak. Én egészségügyben dolgozom így volt hitele a szavaimnak. Nem is aggódtak jobban, mint ahogy kellett, minden simán ment.
2013. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Dehogynem vagy tipikus nő, tudod, hogy nem sülhet el jól a bejelentés, de mégis azon gondolkodsz, hogy elmond-e.:D"


Jó, akkor légy boldog ezzel a tudattal, hogy ilyennek tartasz! Nem nagyon érdekel a véleményed.


Annak meg, aki szerint a páromnak nem kell tudni: mivel ő is tudta, hogy várok az eredményre, meg is haragudott volna -jogosan-, ha elhallgatom előle. Nem akartam volna terhelni vele, de tudni akarta, és látta, hogy bánt valami, szóval világos volt, hogy nem kaptam jó híreket. A mi kapcsolatunk nem az elhallgatásra épül.


Miért tettem fel a kérdést? Mert ma ismét nekem esett anyám. Egyébként annyit ő is tud, hogy kaptam eredményeket, és utalásból annyit, hogy nem jókat. Faggatott, nem mondtam el, mivel előző nap hozzám vágta, hogy bár dögölnék meg.

2013. máj. 21. 15:06
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy nő, aki tudta, hogy a pasija szakítani akar vele, és el akarja hagyni, a P3-as citológiáját ráknak mondta a pasinak, és azzal tartotta sakkban az illető srácot gusztustalan módón, és röhögött a markába.


Szóval, p2, p3 nem életveszélyes, és nem rák.

2013. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!