Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyuval mostanában kicsit...

Dorina90 kérdése:

Anyuval mostanában kicsit megromlott a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából szeretethiányom van. Mikor hazaér nem kapok egy ölelést vagy egy puszit se. Sőt még jó éjt puszit sem, ami soha nem maradt el egyetlen éjszakánál sem. Mikor meg odamegyek hogy adjak egy puszit akkor nem mert ő fáradt meg minden ilyen... Megértem hogy nagyon sokat dolgozik ami érthető. De egy puszira mindenkinek van ereje egy puszira és ez nagyon fáj hogy nem kapok egy ölelést vagy valami ilyesmit ami mellesleg az én koromban MUSZÁJ HOGY LEGYEN mert én úgy nem tudok élni. Mit tegyek hogy néha-néha rám is figyeljen?

2013. máj. 21. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is felnőttem anyai szeretet nélkül. Nem lehetetlen, csak meg kell szokni.
2013. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Argloss ***** válasza:
100%

Persze az is felnő akit minden nap jól megvernek és megszégyenítenek, csak az nem tesz jót az ember lelkivilágának... Tenni akarás nélkül nincsen semmi, nem szerencsés azt javasolni, hogy ölje ki magából ezt...


Esetleg rajzold le magatokat ahogy játszotok vagy valami és hagyd az ágyán. Mondjuk írd rá, hogy hiányzol anya. Egy ideig hagyd béként és kicsit visszafogottabb módon próbáld meg kimutatni, hogy szereted.

2013. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jézusom, hogy lehettek ennyire szívtelenek ezzel a lánnyal? Fel tud nőni anyai szeretet nélkül.. persze, hogy fel tud nőni, de nem ez a normális és a megfelelő. -.-

Dorina, mikor szoktál odamenni hozzá? Munka után biztos fáradt, és pihenni szeretne, ilyenkor hagyd egy kicsit, és inkább este, lefekvés előtt te menj oda hozzá, öleld meg, vagy csak adj neki puszit.

2013. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egy-két válaszoló nagyon durván fogalmazott és szerintem az anyai szeretet nincsen korhoz kötve mint ahogy az egyik válaszoló is írta.

Köszi hogy ennyire megértőek vagytok!

Aki meg úgy gondolja hogy nem kéne ennyire szeretni anyát meg hogy nőjek fel annak ezt üzenem: még csak 10 éves vagyok hova nőjek fel?!

2013. máj. 27. 15:34
 15/15 anonim válasza:
Lassan már cikinek fog számítani a jó éjt puszi meg hasonlók, de ha neked ez hiányzik. Amikor pl anyukád nem ölel meg téged, öleld meg te őt. Szívesen mondanám hogy beszélj erről anyukáddal, de nem lenne helyes ha ezt pont én mondanám, mert én szinte semmit nem beszélek meg a szüleimmel, de ezt a példát senki ne kövesse.
2013. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!