Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmenthető a kapcsolatunk? 3...

Megmenthető a kapcsolatunk? 3 éve vagyunk együtt, több mint egy éve élünk együtt, mostanában rengeteget veszekedünk, ö hajtja az ö igazát én meg az enyémet!

Figyelt kérdés

nem engedünk a másiknak!De mégsem tudunk egymás nélkül élni,én szeretnék eljegyzést,ö nem akar hallani róla!mit tehetek?

Nagyon szeretem,nem akarom elveszíteni!vele akarom leélni az életem!


2009. ápr. 29. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a fiú?Fontos, hogy hány évesek, vagytok,fő a kompromisszum, énis így voltam, és csak úgy tuduk megoldani, hogy mindketten engedtünk a magunk igazából.Ez a lényege az egésznek
2009. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ő pedig nem veled! Sajnálom, hogy így látom, de ez lehet az igazság. Kár volt összebutoroznod vele, viszont így jobban látod, hogyan viszonyul a kapcsolatotokhoz. Egy boldog férfi házasodni akar, de azonnal, ő viszont még az eljegyzést sem akarja. Látnod kell, ő kihátrál a kapcsolatból. A veszekedések is erre utalnak. Neked ő jelenti a legtöbbet, neki viszont nem vagy annyira fontos. A helyedben sürgősen változtatnék, mert akár még éveid is rámehetnek a meddő várakozásra. Az eltékozolt évek pedig nem jönnek vissza és te sem leszel már fiatalabb. Mondd ki te az utolsó szót, így megkönnyíted az ő és a saját életedet is. Valószínű hálás lesz érte!
2009. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány!

én 23 éves vagyok,ö 21!

Amikor összeveszünk,folyton kibékülünk mert ö is látja hogy nem tud nélkülem élni!Szerinte a szeretet a hűség a tisztelet,az odafigyelés mind megvan és ezért nem tudunk szakítani!

Én tényleg nagyon szeretem:-(

2009. ápr. 29. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz erre választ adni, mert egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy egy férfi nem fél a házasságtól, ha szeret egy nőt, nálatok meg még az eljegyzéstől is fél, sőt ezen veszekedtek...viszont másfelől megközelítve nagyon fiatal a párod. A férfiak 95%-a 21 éves korában még nem kész egy ekkora lépésre. Talán ezért ilyen, de tudod, hogy mi ebben a szemétség a részéről? Az, hogy tudja, hogy te mire vágysz és visszafog téged, ha tudja, hogy ő meg nem azt akarja, amit te. Én azt mondom, hogy beszélj vele és ha azt mondja, hogy ő nem lát arra esélyt, hogy ti valaha is összeházasodjatok, nem vagytok az igaziak egymásnak.
2009. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Fiatalok vagytok még! Ne erőltesd neki az eljegyzést, simán ráértek még. Te vagy az idősebb és a lányok egyébként is korábban érnek! lehet ezért akarod Te annyira.

Ha csak emiatt vannak gondok köztetek, akkor jegeljétek a témát. Barátnőmék ugyanebben a helyzetben vannak: a csaj akarná a gyűrűt, a pasi szerint ráér, jól vannak Ők így.Aztán megy a vita, meg a szájhúzogatás, mert egyik sem érti meg a másikat. Nem egy gyűrűtől leszel boldogabb!!! Ha Vele akarod leélni az életedet bőven lesz még idő eljegyezni egymást. Minden jót!

2009. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

erről beszélgettünk az előbb,hogy 21 évesen még bulizni akarnak a fiuk, nem pedig családot!

Megértem az érzéseit,hiszen én akárhogy nézzük már nem vagyok tini és tudom mit akarok,ö is tudja csak még nem érzi hogy itt lenne az ideje!másról nem nagyon szoktunk vitázni csak ilyen apróságok hogy ki menjen boltba,meg stb....de ez egy puszival megoldódik:-)

2009. ápr. 29. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

19:09-es vagyok!

Na látod! Ha más gond nincs és Te is elismered, hogy Ő még nem érett meg a feladatra, akkor ha tényleg úgy érzed, hogy érte érdemes, akkor várj!

Igen, te már más vagy, lehiggadtál stb., de tudod, hogy erőltetésből sosem származott még semmi jó!

Előbb-utóbb ki fog derülni, hogy hajlamos-e a komolyodásra és, ha igen egy szép napon be fog állítani egy gyűrűvel. Neked is jobb lesz, ha nem csak azért veszi, hogy eleget tegyen az akaratodnak, hanem azért, mert Ő is így érzi!

Kitartás Neked! És ne csüggedj, ha nem lesz még egy darabig gyűrű az újjadon!

2009. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Remélem megéri vagyis úgy érzem megéri várnom,mert tudom hogy képes arra hogy egy család legyünk!SZERETEM

2009. ápr. 29. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát figyu! Azért mert sokat veszekedtek még nem kell arra gondolni h szétmentek v vmi. Majd elmúlik ez az időszak is. Nálunk legalábbis így szokott lenni...

Viszont ha vele képzeled el a jövőd, akkor lehet nem kellene beleélni magad ebbe a "21 évesek még bulizni akarnak és nem családot" dologba, mert ennek így nem lesz hosszútávon jó vége. Amúgy szvsz, ez hozzáállás kérdése.

Az én férjem pl 19 éves korában vett el engem. És nem votlam terhes meg ilyenek:)

Kitartást nektek:)

2009. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki jobban jár ha különváltok.
2010. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!