Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék segíteni neki?

Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm anyukája, folyton feszekszik a legjobb barátnőmmel, és az apukájával. Rendes család: anyuka győgyszertárban, apuka tanárként dolgozik. Gyönyörű, nagy házban laknak, szép udvarral. Nem lehet rájuk rosszat momdani. Csak az a baj, hogy az anyuka nagyon rossz természetű. Folyton a rosszat keresi mindenkiben, és a barátnőm mesélte (13/L), hogy valamelyik nap az anya és az apa, úgy összevesztek, hogy az apa megvágta magát. Sőt, multkor (én is ott voltam) az anya kitörte az ablakot.

A barátnőmet az anya folyton viszkálja, és veszekednek. (nem, az anya testileg nem bántalmazza a barátnőmet). Szegény, mindig elmeséli mi volt vele.

Mit tegyen? És én hogyan tudok segíteni?



2013. máj. 22. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell regulázni a muttert, ami igazából a férje dolga lenne! Te sokat nem tudsz tenni, ezt nekik kell lerendezni! Állj a barátnőd mellett!:))
2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te sehogy. Még a barátnőd sem.


Apukának kellene megfogni anyukát és szakorvoshoz, pszichiáterhez vinnie, mert abból amit leírtál úgy tűnik, komoly problémái vannak a stressz- és/vagy dühkezeléssel. Az sem normális, ha az embert gyakran keríti hatalmába ilyen mértékű düh, hogy eljut arra a szintre amikor már tör-zúz. Arról nem is beszélve, hogy a gyerek és annak barátnője jelenléte sem tartja ettől vissza.


Elég nagy feszültség lehet benne valami miatt, amit már nem tud máshogy levezetni.

2013. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!