Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu titkolja hogy cigizik....

Anyu titkolja hogy cigizik. Miért?

Figyelt kérdés
már többször láttam őt és amikor fürödni megy magára zárja az ajtót és kicsit gyanús hogy kb 5 perc csend(amíg elszívja) utána kb 1-2 perc vízcsobogás(fogat mos h ne érezzem) mégis miért titkolja?? volt még egy alkalom mikor szerintem tök hülyének nézett...én,ő és a barátnője voltunk strandon és mondta anyu h elkíséri barátnőjét "wc-re" és ő vitt magával egy kis nesszeszert és utána lehetett rajtuk érezni...és ez nagyon rosszul esik..miért titkolja előlem? mit tegyek???
2013. máj. 22. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akarja, hogy rossz példát vegyél róla. Vagy úgy gondolja, azzal, hogy káros szenvedélynek hódol, veszít a tekintélyéből előtted. Vagy szégyelli, hogy sok pénzt költ cigire.
2013. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?


Én arra gondolok, hogy nem akar rossz példát mutatni és, hogy kicsit szégyelli, hogy dohányzik. Nem büszke rá, de ettől még szeret dohányozni és nincs elég akaratereje, hogy leszokjon. Az is lehet, hogy csak néha szív el 1-1 szálat és nem akar nagy ügyet csinálni belőle. Nekem 2 éves lesz a lányom, visszaszoktam a cigire de szégyellek a jelenlétében rágyújtani anyaként, rettentő kellemetlen érzés ez nekem. Én sem vagyok rá büszke de a barátokkal jól esik rágyújtani, vagy séta közben, de nem a gyerek mellett!

2013. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a két hozzászóló leírta:-) szégyelli, maga előtt is tagadja, nem akar rossz példával előtted járni vagy csak mert a sutyiban elszívott sokkal jobban esik, meg van az izgalma:-) szerintem ne hozd szóba és főként ne kövesd a példáját, ha egy mód van rá.
2013. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk én legközelebb mikor előbújik biztos mondanám neki, hogy minek bújsz el, nem vagyok teljesen hülye...
2013. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlenül bujkál...Azért teszi mert nem akarja, hogy a gyereke tudjon róla, az az Ő dolga, hogy miért nem akarja. Én nem javaslom ezt a szembesítést, ki tudja hogyan reagálna, lehet, hogy kellemetlen lenne Neki. Majd ha akarja úgyis elmondja, vagy rágyújt majd előtte is, de amíg nem gyújt rá előtte nyilván nem akarja, hogy tudjon róla...Addig meg nem is kell jelezni, hogy tudja. :)
2013. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(: egyébként 13 éves vagyok:D
2013. máj. 22. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar neked rossz példát mutatni és nem akarja, hogy te is rászokj, aztán tőle csórd a cigit.
2013. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem örülj, hogy nem az orrod előtt szívja és nem fújja a képedbe a füstöt. Nekem mamám cigizett és mikor ott voltunk nagyon rossz volt, hogy állandóan füstölt és bűzölgött olyankor az egész nappali. Szerintem inkább ez az oka, nem akarja, hogy cigifüstös lakásban nőlj fel. Az azért neked nem tesz jót
2013. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!