Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem? Akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem? Akarhat valamit? 14 éves lány vagyok és szeretek egy 17 éves srácot. (lent)

Figyelt kérdés
A bálon felkért táncolni, én mondtam neki, hogy nem vagyok jó táncos azt mondta nem baj.Táncoltunk forgatott és a 2.szám végén forgás végén összeért az arcunk majdnem a szánk is de nem mondott semmit csak nézett a szemembe és mosolygott.Nem tudtam hogy én rontottam el vagy ő jött direkt közel így nem tudtam hogy mit csináljak..Folytattuk a táncot és ez még többször is megtörtént kb 3-4 másodpercre úgy is maradtunk egymás szemébe nézve,mosolyogva és közel de aztán nem tudtam hogy tényleg én rontottam el vagy ő csinálta úgyhogy "elhajoltam" és folytattuk a táncot.(Picit "lefagytam" hiszen még soha nem kerültem hozzá ilyen közel.)Vége volt a bálnak 4-en maradtunk a helyen és láttam a szemem sarkából hogy néz engem de mikor rá néztem akkor ő is máshová nézett és ez többször is megtörtént.Ez a srác egyszer "lekoptatott" azzal hogy neki egy kicsi idősebb lányok valók. :S (Eddig is haverok voltunk)

2013. jan. 16. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán,de én se kezdenék 14 évessel.Még nagyon fiatal hozzám.

(de ő lehet,hogy nem így gondolkodik,szerintem bejössz neki:)

17/F

2013. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető. 3 év még nem a világvége. ):
2013. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj de cuki tortenet.:-) mint a filmekben:-)
2013. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon jól éreztem magam de nem tudom, hogy várhatok-e felőle valamit...
2013. jan. 18. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Mi történt azóta?
2013. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!