Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti szerettek lagziban táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek lagziban táncolni? Aki nem, az hogy sumákolta el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hol is kezdjem?:D Szóval sem én, se a párom nem vagyunk az a táncolós fajta, nem szeretünk táncolni!Nem tudom elmagyarázni ezt, de nálam ez felér egy fajta szerepléssel, s olyankor rám tör a pánik.

Viszont nyáron 2 lagziba is megyünk, ami elég kicsi lesz, kb. 50 fős, azaz nem lehet csak úgy elbujkálni.:D:D:D

Viszont, ahogy ismerem a rokonságom, vérig sértődnének, hogy nem táncolunk, csak ülünk.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2013. máj. 1. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Leülök és közlöm, hogy sajnálom, de nem tudok táncolni, nem szeretnék bohócot csinálni magamból.


Értetlenebb rokonoknak azt mondanám, hogy az előbb mikor kimentem mosdóba elestem, kicsit kitekeredett a bokám és most fáj lábra állnom.


Ennyi. Én is rühellek táncolni és majomkodni. TÁncoljon az aki tud, azt szívesen nézem, de engem ne kényszerítsenek. Aki meg megsértődik rajta, annak teszek magasról az együgyű fejére.

2013. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem táncolnék. Ha annyira nyomik, hogy ezen megsértődnek, akkor tegyék azt.
2013. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén sajnállak! Ez komoly! Lagzi táncolástól engem is a hideg ráz. (nő vagyok) Mulatós zenére járjuk a csárdást. Állítólag az a legegyszerűbb, de nekem mégsem megy.

Lassú, andalító "totyogós" táncnál a férjemmel szoktunk, így nem éri szó a ház elejét. Csárdásra meg ugye csak egyszer kérnek fel, többet nem mernek, látván a két bal lábamat.

2013. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Én sem szeretem ezt,de van,hogy ha hagyod előbb szabadulsz.Vagy tényleg közlöd,hogy nem.35.f.
2013. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Én se szeretek táncolni,a világból is ki lehet zavarni vele.De a barátnőm szeret táncikálni.Vele megbeszéltük hogy táncolhat akivel akar,érezze jól magát.Én általában a környezetemmel közlöm még idő előtt hogy én nem szeretek és nem is fogok.Ha a hangulat tetőfokán mégis a táncparkettre ráncigálnak,akkor kettőt jobbra-hármat balra és így szép lassan araszolok az italpult felé.Ott általában már nem háborgatnak.

Nektek annyit tudok tanácsolni hogy ne csak üljetek kettesben egy sarokban,mert ott tuti áldozatokká váltok.Hanem csatlakozzatok oda más ülő és beszélgető társaságokhoz.Ott hátha békén hagynak benneteket.

2013. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tényleg nagyon meg tud sértődni a rokonság, ha nem akarok táncolni, mindig azt mondom, feltörte a cipő a lábam :D De ilyen lassú számra eltotyogok jobbra-balra a vőlegényemmel, hogy ne zaklassanak többet, lássák, táncikálunk. Az emberek többsége azt hiszi, aki nem áll be a táncparkettre, az unatkozik, szomorú. Esetleg ha jó idő van és olyan a helyszín, több időt töltök kint a szabadban.
2013. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig i válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz.:)


Jót nevettem ezen: "Ha a hangulat tetőfokán mégis a táncparkettre ráncigálnak,akkor kettőt jobbra-hármat balra és így szép lassan araszolok az italpult felé.Ott általában már nem háborgatnak. " :D:D:D

2013. máj. 1. 13:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
valami kis totyogást néha iktassatok be, de ha látjátok h valaki táncos támadással közelít, akkor rohanjatok piáért, vagy menjetek ki a mosdóba. netán kamuból be lehet dobni, h agyrázkódásod volt, sajnos nem szabad táncolnod.
2013. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hülye párom kitalálta, hogy begipszelteti a lábát az esküvőre! :D:D:D:D Persze nem fogja, csak kínjában mondta. :D
2013. máj. 1. 13:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

En sem szoktam, egyszeruen nem szeretem a lagzis tancokat. (Massal, megfelelo hangulatban elvagyok.)

En kategorikusan nemet mondok, megkoszonom, de hatarozottan elutasitom a felkerest es megkerem az illetot, hogy ha ideje/kedve engedi, akkor valtsunk par szot.

Igy baratsagos is vagyok, nem bunko, de hatarozott.

Ha tulsagosan finomkodsz, akkorhatarozatlannsk tunhetsz es azt hiszik, hogy csak kereted magad, annal jobban kerlelnek.

2013. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!