Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem úgy, hogy a párom...

Miért érzem úgy, hogy a párom jobban szereti a gyerekünket mint engem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

ez normális sz.tem.

nekünk is van gyerekünk és énis jobban szeretem a gyereket mint őt.

de az meg más érzelem.

2013. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Miért, te nem?
2013. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
ez valahol normális, ám a szeretet nem jobban, hanem máshogy.
2013. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez számomra azért is fura mert ő az apuka.
2013. máj. 24. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Másképp szereti.

Az biztos, hogy több időt, törődést, gondoskodást és figyelmet kell szentelni egy kisgyerekre, mint egy felnőtt emberre, aki el tudja látni magát. Ez lehet az oka, hogy így érzel.

2013. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy percre le nem tenné, ha alszik a kicsi piszkálja, hogy kelljen fel és ráadásul kitalálta, hogy majd ő otthon marad a kicsivel én meg menjek dolgozni.
2013. máj. 24. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Ja, hogy ez a gond, büdös a munka.. jellemző.
2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább örülj szerintem, hogy ennyire jó apuka. Nagyon nehéz ilyen embert találni. Tele van ez az oldal is olyan kérdésekkel, hogy mit csináljak mert a férjem nem törődik vele, nem pelenkázza, nem szereti, utálja ha sír, nem tud vele mit kezdeni stb stb....Én boldog lennék, ha a párom ilyen jó apa lenne! (Persze lehet, hogy az lesz még nem tudom) :o)

De ha téged nagyon látványosan elhanyagol mellette, akkor kérdezz rá nyíltan. Mármint ne arra, hogy jobban szereti-e őt, mint téged...inkább, hogy van-e valami problémája veled, vagy valami amit nem mond el.

2013. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem örülj,szárnyalj hogy ilyen jó apa a férjed...az én gyerekem apja egyátalán nem törödik a gyermekével ,én nagyon boldog lennék ha csak rápillantana
2013. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mamupipöke válasza:
osszátok meg a GYED-et. te maradj vele 14 hós koráig, utána meg ő. Addig fontosabb anya, de utána már mindegy, sőt. Jó lesz az. Te sem esel ki annyit a munkából, jobb munkaerő leszel, miközben jó helyen vagy a gyerek.
2013. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!