Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit gondoltok erről...

Anyukák! Mit gondoltok erről a helyzetről? Ti hogy viselkednétek?

Figyelt kérdés

Adott egy 21 éves lány, még tanul, a szülei részben támogatják, de amikor lehet megy diákmunkára és különböző ösztöndíjakat is kap. Most az történt, hogy a következő évtől nem lakhat a kollégiumban, mert kevés pontja lett, tehát albérletbe kell költöznie.

Az albérletek az adott városban elég borsos áron kaphatóak meg, ezért szinte csoda, hogy talált olyat, ami teljesen megfizethető, jó helyen van, minden a közelben van és még olcsóbb is, mint a kollégium, ahova szeptemberben költözött volna.

A "probléma" a következő az albérlettel: 3 szobára 4 ember van (1-1 fiú + a lány és a barátja). A "probléma" gyökere, alapja pedig az, hogy a két fiú már kicsit idősebb (24-26 évesek).

Az anya teljesen kiakadt, hogy a lánya 2 férfivel fog összeköltözni. Holott nem is idegenek, párszor találkoztak már ezelőtt is.

Jogos a felháborodás? Mit gondoltok erről?


(Én vagyok a lány...)


2013. máj. 26. 18:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nem kell anyunak fizetni a lakbért, meg tudom oldani a diákmunkából.
2013. máj. 26. 18:40
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem örülnék annak a két fiúnak. Az nem jelent semmit sem,h párszor találkoztak. Én mindenképp inkább fizetnék többet, csak ne legyen idegen pasik közt...lesz ott még több is...
2013. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván szívesebben bérelnél egy külön lakást, de nem telik rá. Ez van. Persze nem kell évekig ott élnetek, ha esetleg találtok egy olyan lehetőséget, ahol csak ti ketten lehettek, akkor majd éltek vele.
2013. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Várható volt anyukád reakciója. Sajnos nem tudsz mit csinálni majd megbékél ugyanis valahol laknod kell talán majd rájön.
2013. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt 21 évesen felnőtt vagy, még ha édesanyádék is támogatnak. Nem probléma ha együtt laksz fiúkkal, ha olyan lennél akár 1-1 buli után fel is cipelhetnél akárkit. Én 3 fiúval laktam együtt (21-34 évesek voltak) illetve van pár szaktársam, aki fiúkkal lakik. Semmiféle gond nem volt, kivéve, hogy marha rendetlenek voltak. Illetve az egyik ellopta a joghurtomat. De ezen kívül a világon más baj nem volt. Ők is emberek, és általában nem szoktak csak úgy az emberek nőket erőszakolni. Ha pedig szexel velük a lány, akkor amúgy is szexelne mással, ha csajos albiban lakna.
2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A kollégiumban sem egymagam laktam... Itt is vannak fiúk.. és nem 2...
2013. máj. 26. 18:46
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem szexelek senki mással csak a párommal. :D Ő is ott fog lakni, de ezt fenn már írtam.

A párommal eddig is egy szobában laktunk, de otthon ezt nem tudják, mert abból is balhé lett volna..

2013. máj. 26. 18:48
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Fú nehéz kérdés,ha nem lenne gyerekem azt mondanám már 21 éves vagy mi köze hozzá,de így anyaként engem is idegesítene rendesen a dolog.


Hát ha belegondolok nekem is voltak rendes fiú ismerőseim akikkel lehetett többel is együtt lakni szépen és rendesen,neked kell tudnod és kitapasztalnod milyenek.

2013. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod veled fog lakni, akkor abszolút nem értem, mi bajuk. Ha egyedül mennél, akkor arra gyanakodnék, hogy féltenek (hogy esetleg a 2 fiú erőszakoskodik veled, vagy bármi), de így...


Bár egyébként szerintem nincs abban semmi, hogy két fiú. Én is laktam egy lakásban szaktársammal, aki történetesen fiú volt. Aztán?

2013. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A barátom ismeri az egyik srácot elég jól, a másikat csak futólag.

Ilyen is felmerült, hogy hány fürdőszoba van és be lehet-e zárni meg hogy van-e közös helyiség, nappali? Mondtam, hogy nincs és azt mondta, talán jobb is... Hát.. köszi..

2013. máj. 26. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!