Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van három gyereke...

A páromnak van három gyereke nagyon sok időt tölt velük szinte minden második hétvégét. Viszont velem alig foglalkozik szerintem azért mert a gyerekei utálnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
beszéld meg velük. Kérdezz rá a párodnál is meg a gyerekeknél is.
2013. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden második hétvégét? Az lenne a normális, ha legalább minden 2. hétvégét velük tölt.


Godnolom nem azóta lettek a gyerekei, hogy együtt vagytok. Így ismerted meg, így fogadtad el.


A gyerekei pedig gondolom azért nem kedvelnek, mert érzik hogy az apjukat próbálod lebeszélni a velük való találkozásról.

2013. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy az új barátnőnek/barátnak stb. fáj, hogy a másik a gyerekeivel van, az élete részei, nehogy már eldobja miattad őket. Te szervezel velük közös programot? Próbálkozol?
2013. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A volt feleség kikötötte, hogy csak akkor viheti a párom a gyerekeket valahova ha én nem megyek. Persze a párom nem állt ki mellettem.
2013. máj. 26. 21:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mennyi idősek a gyerekek? A korábbi barátnői esetében is tiltitta a felesége?
2013. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt. A gyerekek: 16, 14, 13 évesek. Állitólag azért ilyen a nő mert azóta mióta elváltak nincs senkije.
2013. máj. 26. 21:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tilthatja meg, hogy elvigye a gyerekeket az apának
2013. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni egy anya, hogy zsarolhatja a gyerekeivel az apát undorító.

Ilyen nincs, láthatást nem korlátozhatja, mert feljelenthetitek érte.

2013. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen de csak akkor ha én nem vagyok otthon. Ne tudjátok meg mit mond a gyerekeknek rólam. És a párom ezt hadja....
2013. máj. 26. 21:57
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a másik, hogy anyuka besavanyodott és féltékeny rád, de párod is szólhatna, hogy ez így nem állapot, a gyerekeknek nem kell téged utálni, sőt lehetne egy kulturált viszony köztetek. Miért nem szól semmit?
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!